Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata bettyblue's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2008
    Postari in forum
    2.084
    Buna ziua!

Suntem doua mamici care au nascut la Medlife si va invitam pe toate cele care ati dat viata unui copilas minunat tot la Medlife sa intrati sa ne cunoastem si sa povestim despre poznele si nazdraveniile prichindeilor!

Acestia sunt copilasii nostri!

Floricica Senior rally's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Buna dimineata!

Eu sunt cea de-a doua mamica, si bineinteles, doar cel mic e nascut la Medlife!

Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Ce faci, Florysa?
    Noi am fost tare lenesi azi, de-abia i-am trezit pe la 10.30! Cred ca de la vreme au dormit atat!

Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Oare o sa scriem singurele pe aici?
    Pupici!

Membru inregistrat la
    22.05.2008
    Postari in forum
    2.084
    Buna Rally!

Mi s-a parut normal sa pun si poza lui Robert chiar daca el nu e nascut la Medlife.
    Noi azi vrem sa dam o raita prin noul mall din Cotroceni sa vdem si noi ce este pe acolo.
    Maria doar a mancat supita felul unu+ borcanel felul doi asa ca ne pregatim de plecare.

Membru inregistrat la
    22.05.2008
    Postari in forum
    2.084
    Eu sper sa nu ramanem singurele:)
    Asteptam cu mare drag sa ni se alature si alte mamici [imbratisarea]

Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Pai atentie la gripa si plimbare placuta!

La noi afara ploua, deci deocamdata nicio sansa se-i scot.
    Astept sa vina mama mea deseara si sa plec la tuns, pensat, la intalnire cu fetele...distractie maxima!

Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Am si eu o nelamurire!

Daca saptamana trecuta i-am dat lui Edi cam un sfert dintr-o galusca facuta din oua intregi, si azi i-am facut omleta dintr-un galbenus si doua lingurite de albus( mi-a fost teama sa-i pun ou intreg), si nu a avut nicio reactie adversa, inseamna ca nu e alergic la albus si pot sa-i dau linistita? Sau neaparat sa astept pana la un an?

Membru inregistrat la
    22.05.2008
    Postari in forum
    2.084
    Ne-am intors si noi! Tot singurele suntem :)
    Eu i-am dat albus Mariei de la 11 luni jumate, i-am facut galuste din ou intreg.
    Daca i-ai mai dat albus pana acum si nu a facut nici un fel de alergie eu sunt de parere ca poti sa-i dai si omleta.

Membru inregistrat la
    22.05.2008
    Postari in forum
    2.084
    Am fost si la faimosul C&A, aveau foarte multe lucrusoare de copii, frumoase si la preturi ok.
    Cele de bebelusi erau super. Nu i-am luat nimic Mariei cu toate ca ochisem o rochita foarte frumoasa. Am zis ca nu-i mai cumpar nimic pana la primavara ca deja nu mai am unde pune atatea haine cate i-am cumparat pana acum.
    In schimb i-am luat o camasuta si un tricou cu maneca lunga baietelului nasei Mariei.
    Pentru mine nu am gasit nimic:(
    E drept ca nici nu am putut sta foarte mult pentru ca azi am avut o Marie foarte maraita.

Floricica Senior fiona80's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2008
    Postari in forum
    3.215
    Rally eu stiu ca unele produse sunt considerate alergene pentru ca actioneaza in timp. Poate ar fi mai bine sa eviti albusul deocamdata, in fond mai e asa putin pana cand Edi implineste 1 an...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari