Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana mirela_23's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.02.2008
    Postari in forum
    11.663

Povestea spiridusilor de toamna2008.Cap19

Bun.gasit.in.casuta.noua
    asteptam.aici.muuuulte.pozici.cu.baaceala.si.multa.distractie
    spor.la.postat

Floricica Cu Vechime madona's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2009
    Postari in forum
    6.234
    bine v-am gasit in noul capitol!
    sa fie unul numai cu vesti bune!

Floricica Cu Vechime maimuticagogosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    Am venit si eu, ma primiti?
    Bun gasit in noua casuta! Si numai de vesti bune sa avem parte!

Floricica Cu Vechime madona's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2009
    Postari in forum
    6.234
    buna Alex, ce-ti fac puii? a venit vara la voi?

Floricica Cu Vechime dafna's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    6.302
    salut :)
    cine imi raporteaza si mie noutatile?:)

Floricica Cu Vechime lorimel's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2008
    Postari in forum
    9.459
    Bun gasit in casuta noua,
    Dafna, nu te pot ajuta, si eu m-am "intors" astazi pe forum dupa o lunga absenta

Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    6.302
    multumesc fain pentru intentie :)

Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    Sunt bine copiii, madona, saru'mana de intrebare! Dorm la ora asta! De ce credeti ca stau eu linistita la calculator?
    A venit si la noi vara in sfarsit, nu stiu pentru cat timp. e prima zi dupa muuuuuuulta vreme in care nu a plouat!
    Ieri de exemplu am mers la Busteni la un parc de joaca ce s-a deschis de curand (vis_a_vis de cofetaria unde m-am intalnit cu Cris cand a fost in Romania) si cand sa ne dam jos din masina....s-a pus o ploaie si o furtunaaaaaaa.....dar am recuperat azi, ca nu ne-am lasat si ne-am mai dus o data
    Puisorii cu hernie, sanante mlta! Si mamici, fiti puternice, ca aveti pentru cine [imbratisarea]

Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    Mie mi s-a facut foame ma duc s avad ce mai gasesc pe la bucatarie are dreptate Laur cand zice ca Anemona seamana cu mine, fomiste amandoua !!!

Floricica Senior cathy25xi's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2008
    Postari in forum
    3.440
    Buna seara.Bine v-am gasit in noua casuta!Eu recuperam de zor vechea casuta,abia pe la final vad ca ati plecat,mai e cineva la schimbul 3?Nu de alta dar daca l-ati desfiintat m-am intors eu sa il reinfiintez,se poate o casuta asa frumoasa fara schimbul 3?

Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    6.302
    O viitoare mămică din Statele Unite a aflat cu surprindere că va aduce pe lume doi copii, care însă nu sunt gemeni. Bebeluşii se vor naşte la o diferenţă de câteva zile, caz de altfel foarte rar întâlnit.

La prima ecografie, Angie Cromar a aflat vestea cea mare: era însărcinată... cu doi copii... care nu sunt însă gemeni.

Femeia
    s-a născut cu două utere iar şansele de purta câte o sarcină în fiecare dintre ele sunt de una la cinci milioane.

"Sunt însărcinată în cinci săptămâni şi patru zile cu unul şi şase săptămâni şi o zi cu celălalt", susţine Angie.

Viitoarea mămică, asistentă medicală de profesie, ştie că o astfel de sarcină prezintă şi unele riscuri. Copiii se pot naşte înainte de termen sau cu mult sub greutatea normală.

"Sunt puţin speriată, pentru că ştiu ce se poate întâmpla, dar în acelaşi timp sunt foarte încântată. Este un caz destul de rar. Suntem recunoscători şi fericiţi", spune americanca.

Angie şi soţul ei fac acum pregătiri pentru marele eveniment
    . Şi au început deja să facă cumpărărături. Bineînţeles, viitorii părinţi iau mereu câte două obiecte... de acelaşi fel.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari