Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Mincic's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    6

Papucei pentru copii

Buna,
    Sunt noua aici si ma simt putin pierduta, dar am nelamurire si as vrea sa ma consult cu voi. Cautam zilele astea pe internet papucei care sa imi placa si sa fie de calitate pentru baietelul meu Tudor, de 11 luni acum, care incepe sa se ridice si vad ca vrea sa inceapa sa umble. Nu prea am gasit ce sa imi placa, dar dupa multe cautari am dat peste un magazin care pare sa aiba papucei foarte ok.
    Din poze arata foarte bine, pretul mi se pare foarte bun pentru piele, asa ca am comandat o pereche. Au zis ca daca nu imi plac pot sa ii trimit inapoi in 10 zile. Asa ca in asteptarea lor astept parerile voastre si mai vad eu dupa aia.

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Din octombrie pana acum, abia acum te-ai hotarat sa iei papuceii aia?
    https://www.copilul.ro/forum/bebelus...ml#post2935929

Moderator Floricica Senior Musette's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    4.642
    In octombrie nu cred ca era cazul plecarii in picioare, sau ma insel? Ii cumpara atunci ca sa-l incalte acum? N-ar fi ramas mici? Nu vad logica....Probabil a pus acea intrebare atunci pentru a afla pareri din partea voastra, in calitate de mamici. Dar cum intotdeauna se gasesc raspunsuri "fulger" rautacioase....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari