Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 41
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Avansata ralu55's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2009
    Postari in forum
    2.375

Nu mai suntem bebici mici,suntem copilasi voinici(din panerul verii 2008)-CAP. 22

Mami Andreea- 6 martie (andreeacta) – bebe Rares – nascut in 2 iunie la Constanta

Mama Liliana- 10 decembrie (istratliliana) – bebe Ariana – nascuta in 11 iunie la Bacau

Mami Otilia-17 iunie (deutzania) – bebe Andreea Camelia – nascuta in 12 iunie la Bucuresti

Mami Ioana- 7mai (ioana07) – bebe Patricia Stefania – nascuta in 13 iunie la Iasi

Mami Lidivina- 21 martie (lidivina) – bebe Claudia – nascuta in 15 iunie la Mallorca

Mami Anca- 24 ianuarie (ancam) – bebe Adriana – nascuta in 18 iunie la Arad

Mami Irina- 8 decembrie (irede) – bebe Selena – nascuta in 19 iunie la Iasi

Mami Delia- 1 iunie (delya) – bebe David Alexandru – nascut in 25 iunie la Constanta si bebe Dragos Damian -nascut in 17 aprilie 2009 la Cta

Mami Luminita - 2 noimebrie ( lumytinc) – bebe Daria – nascuta in 27 iunie la Baia Mare

Mami Mirela- 20 august (mire83) – bebe Denis Andrei – nascut in 30 iunie la Braila

Mami Diana- 7 ianuarie (shtrengatiza) – bebe Stefania Rebeca – nascuta in 30 iunie la Pitesti

Mami Alina- 17 aprilie (alinna) – bebe Bogdan – nascut in 2 iulie la Arad

Mami Valentina – 14 iulie ( lulus) – bebe Darius Matei – nascut in 7 iulie la Constanta

Mami Alina- 24 septembrie (alina_popa_aly) – bebe Alexandru Gabriel –nascut in 9 iulie la Ocna Mures

Mami Gabriela- 6 aprilie (gabrielaene) – bebe Matei – nascut in 11 iulie la Bucuresti

Mami Mariuca - 25 iulie (mariucact) - bebe Rares Ilie - nascut pe 13 iulie la Constanta

Mami Catalina- 8 martie (ioanabebe) – bebe Ioana Natalia – nascuta in 17 iulie la Bucuresti

Mami Rodica- 27 iulie (rodhos) – bebe Stefan – nascut in 18 iulie la Bistrita

Mami Mihaela- 17 decembrie (mihamish) - bebe Ilie Stefan - nascut in 20 iulie la iasi

Mami Andreea – 19 august (biluta) – bebe Andra – nascuta in 23 iulie la Onesti

Mami Ruxandra- 22 iunie (ruxxa) – bebe Mara Bianca – nascuta in 26 iulie la Bucuresti

Mami Cristina-15 aprilie (christinact) – bebe Darius Andrei – nascut in 29 iulie la Constanta

Mami Simona Elena - 18 septembrie (simo30) - bebe Briana Francesca - nascuta in 29 iulie la Constanta

Mami Dana - 2 august (danado) - bebe Vlad Stefan - nascut in 30 iulie la Bucuresti

Mama Magda -13 decembrie (maghi02) – bebe Maia – nascuta in 2 august la Baia Mare

Mami Adina - 5 aprilie (adinutzza) -bebelusele Teodora &Alexandra - nascute in 4 august la Galati

Mami Raluca -17 septembrie (ralu55) – bebe Victor Andrei – nascut in 7 august la Turda

Mami Gabriela -21 august (ellla) – bebe Robert Andrei – nascut in 21 august la Pitesti

Mami Monica-21 septembrie (monica82) – bebe Maria Roxana – nascuta in 21 august la Constanta

Mami Nicoleta -24 aprilie (cocolino12) – bebe Sofia – nascuta in 21 august la Bucuresti

Mami Cornelia -26 aprilie (coria) – bebe Corina Maria – nascuta in 27 august la Satu Mare

Membru inregistrat la
    05.02.2009
    Postari in forum
    2.375
    buna fetelor!
    bine v-am gasit in noul an!

mire83
    Guest
    buna ralu!
    bine v-am gasit in casa noua:)

sa aveti spor la discutii!

Membru inregistrat la
    05.02.2009
    Postari in forum
    2.375
    asa repede au trecut sarbatorile de parca nici nu au fost :(
    intre craciun si rev am fost la un spa de langa tg.mures cu toata familia iar revelionul l-am petrecut la o pensiune de data asta pe vic l-am lasat la socri, nu a fost prea fericit cu alegerea pe care am facut-o pt el

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    Bine v-am gasit in casuta noua.
    Spor la vorba.

Diana e bine ca si-a strans si Stefy bani de munte,poate iese fata pe undeva,sa aiba banii ei,nu?:))

Noi am stat acasa de Revelion,Teo s-a trezit la 00:02 s-a uitat la artificii tot exclama "mami,poc-poc acolo sus" era haioasa rau iar a doua zi a stiut de ele ca m-a intrebat ce erau alea,iar Ale a dormit neintoarsa.

Anul nou a inceput relativ bine la noi,azi am primit o veste ce m-a dat peste cap putin,insa nu dau detalii acum,sa asteptam sa vedem de e adevarat ceea ce credem/speram.Doamne Ajuta!!!

Floricica Senior coria's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2009
    Postari in forum
    3.299
    buna seara fetelor! si bine v-am regasit in casuta noua...v-am cautat putin, nu ca nu m-am asteptat sa schimbam numarul capitolului, dar s-a potrivit cu schimbarea si a aanului nou!
    noi am sarbatorit la niste cunostinte, a fost bine...asa de bine, caci corina s-a culcat la ora 4 jumate!!! si nimic nu a dormit in dupa amiaza zilei de 31...
    sunt suparata ca azi am incercat sa o culc la ora 3 si nu a vrut, deci nici azi nu a dormit de amiaza! si nu stiu cand se va culca...ieri la fel, nu a dormit la amiaza si aseara la 12 s-a culcat cu putin scandal...nu stiu ce are cu schimbarea asta de somn...am zis ca nu o duc la cresa din 5 ian. de cand incepe programul, m-am gandit sa o mai tin acasa pana in 10 cand incep si eu...dar daca continua cu somnul tot asa, o duc!!! nu vreau, sub nici o forma, sa-si scoata somnul de amiaza! sper...

Membru inregistrat la
    03.03.2009
    Postari in forum
    3.299
    azi m-am apucat iar de prajitureala! am 2 Ion-i in casa si s-ar putea sa avem musafiri din BH! am facut sartele...si cu ajutorul corinei le-am taiat cu o forma de bradut...a fost f incantata! mereu ma intreba " mami gust?" si se punea si gusta aluat...
    o sa pun si eu niste poze imediat, cu platoul care l-am facut si pe care l-am dus la cunostintele noastre ca o contributie la masa de Revelion...apoi o sa pun o poza cu rochia de craciun a corinei si...mai vad eu. acum merg sa le dau baiatului sa le puna in calculator...

Floricica Avansata christinact's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2009
    Postari in forum
    2.372
    Buna seara.Noi ne laudam cu performanta de a face nani in patul mare.Gata am scapat definitiv de patutul de bebe.Patul mare a fost dintotdeauna in camera lui dar nu vroia sa stea in el deloc.Si de cateva zile fara sa fac sau sa-i spun nimic,a inceput sa ceara sa doarma acolo.Sunt asa happy.De mult vroiam sa desfiintez tarcul si sa pun in loc un dulapior pentru jucarii.Am baiat mare gata!
    Aaa,si sa ma mai laud si cu o realizare personala.Sunt soferita!!
    Aveti idee cand umbla popa cu aghiazma pe la case?Presupun ca zilele astea,nu?La bloc ne punea un anunt la scara cu ziua si intervalul orar. Pe aici nu te anunta nimeni,te trezesti cu el la usa.De Craciun cand a venit chiar m-a enervat.Casa era vraiste,eu cu prosopul in cap,in pijamale si asta mi-a navalit in casa.
    Modificata de christinact; 03.01.2011 la 18:36:03.

mire83
    Guest
    neata fetelor!
    la noi a nins ieri,am tras si o bulgareala aseara cu copilu
    frumos la zapada,mai naspa ca e ger tare

mire83
    Guest
    adina,bafta multa!

coria,unde-s pozele?
    poate corina e inca in acomodare....dupa noaptea pierduta
    probabil inca e obosita...si a dat-o peste cap...

cris,bravo!
    cum e patu ala? e pe mijloc...ai facut comanda?
    eu am gasit o poza cu un pat ,pe net care mi-a placut...80/160 ...am cumparat deja salteaua si avem facute de mesther doar tabliile la pat
    eu una nu ma grabesc...ca il vreau gata pt cand o sa ma mut sus...

Membru inregistrat la
    03.03.2009
    Postari in forum
    3.299
    nu mai astepteti pozele! asa e cand nu te pricepi si cu toate ca vrei sa inveti, ceilalti te considera "inapta" pentru a mai invata IT sau si mai naspa, esti pur si simplu prea "old women"... culmea ca eu le-am vizualizat de nu stiu cate ori inainte si cand am terminat de facut transferul (copierea) in calculator si am vrut sa le vedem apareau niste linii colorate ca si un curcubeu...si nu se stie din ce cauza! adevarul e ca a iesit cartela de memorie,a aparatului foto de la locul ei si eu nu am pus-o cum trebuie (nu am apasat-o pana sa faca un "click"), apoi am intors-o (ca am crezut ca nu am introdus-o corect), nu stiu...care poate fi problema...cert e ca o sa merg la un curs cat mai curand...cu aparatul dupa mine! sa invat cum sa fac cu el si cum sa fac transferul... o sa caut...

+ Raspunde
Pagina 1 din 41
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari