Ultimele discutii din forum
    mire83
    Guest

Foarte interesant Nu mai suntem bebici mici,suntem copilasi voinici(din panerul verii 2008)-CAP. 18

Mami Andreea- 6 martie (andreeacta) – bebe Rares – nascut in 2 iunie la Constanta

Mama Liliana- 10 decembrie (istratliliana) – bebe Ariana – nascuta in 11 iunie la Bacau

Mami Otilia-17 iunie (deutzania) – bebe Andreea Camelia – nascuta in 12 iunie la Bucuresti

Mami Ioana- 7mai (ioana07) – bebe Patricia Stefania – nascuta in 13 iunie la Iasi

Mami Lidivina- 21 martie (lidivina) – bebe Claudia – nascuta in 15 iunie la Mallorca

Mami Anca- 24 ianuarie (ancam) – bebe Adriana – nascuta in 18 iunie la Arad

Mami Irina- 8 decembrie (irede) – bebe Selena – nascuta in 19 iunie la Iasi

Mami Delia- 1 iunie (delya) – bebe David Alexandru – nascut in 25 iunie la Constanta si bebe Dragos Damian -nascut in 17 aprilie 2009 la Cta

Mami Luminita - 2 noimebrie ( lumytinc) – bebe Daria – nascuta in 27 iunie la Baia Mare

Mami Mirela- 20 august (mire83) – bebe Denis Andrei – nascut in 30 iunie la Braila

Mami Diana- 7 ianuarie (dyxy20) – bebe Stefania Rebeca – nascuta in 30 iunie la Pitesti

Mami Alina- 17 aprilie (alinna) – bebe Bogdan – nascut in 2 iulie la Arad

Mami Valentina – 14 iulie ( lulus) – bebe Darius Matei – nascut in 7 iulie la Constanta

Mami Alina- 24 septembrie (alina_popa_aly) – bebe Alexandru Gabriel –nascut in 9 iulie la Ocna Mures

Mami Gabriela- 6 aprilie (gabrielaene) – bebe Matei – nascut in 11 iulie la Bucuresti

Mami Mariuca - 25 iulie (mariucact) - bebe Rares Ilie - nascut pe 13 iulie la Constanta

Mami Catalina- 8 martie (ioanabebe) – bebe Ioana Natalia – nascuta in 17 iulie la Bucuresti

Mami Rodica- 27 iulie (rodhos) – bebe Stefan – nascut in 18 iulie la Bistrita

Mami Mihaela- 17 decembrie (mihamish) - bebe Ilie Stefan - nascut in 20 iulie la iasi

Mami Andreea – 19 august (biluta) – bebe Andra – nascuta in 23 iulie la Onesti

Mami Ruxandra- 22 iunie (ruxxa) – bebe Mara Bianca – nascuta in 26 iulie la Bucuresti

Mami Cristina-15 aprilie (christinact) – bebe Darius Andrei – nascut in 29 iulie la Constanta

Mami Simona Elena - 18 septembrie (simo30) - bebe Briana Francesca - nascuta in 29 iulie la Constanta

Mami Dana - 2 august (danado) - bebe Vlad Stefan - nascut in 30 iulie la Bucuresti

Mama Magda -13 decembrie (maghi02) – bebe Maia – nascuta in 2 august la Baia Mare

Mami Adina - 5 aprilie (adinutzza) -bebelusele Teodora &Alexandra - nascute in 4 august la Galati

Mami Raluca -17 septembrie (ralu55) – bebe Victor Andrei – nascut in 7 august la Turda

Mami Gabriela -21 august (ellla) – bebe Robert Andrei – nascut in 21 august la Pitesti

Mami Monica-21 septembrie (monica82) – bebe Maria Roxana – nascuta in 21 august la Constanta

Mami Nicoleta -24 aprilie (cocolino12) – bebe Sofia – nascuta in 21 august la Bucuresti

Mami Cornelia -26 aprilie (coria) – bebe Corina Maria – nascuta in 27 august la Satu Mare
    Modificata de mire83; 21.07.2010 la 21:33:09.

mire83
    Guest
    Bun venit la capitol nou!Spor la discutii mamici!
    Sa dea domnu sa avem parte si de copii sanatosi,ca asta e cel mai important!
    Modificata de mire83; 23.06.2010 la 12:21:45.

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    bun gasit:)
    ma duc sa fac o baie si revin,daca va mai gasesc:)

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    da da da ...cronica e si la mine oboseala mire:)))
    ai scris dincolo,ti-am raspuns aici:)))

mire83
    Guest
    uuuuuu.....e cineva pe aici?:)

mire83
    Guest
    eu ma uit in lista asta...ce de fete lipsesc...ella,otilia,lidi,delia,lili,cata....
    mai stie cineva ceva de ele?

Floricica Senior ruxxa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    maghi de joi seara ii dau antib... am raspuns in partea cealalta despre ce m-ati intrebat... va rog nu ma mai puneti sa raspund si aici ca nu mai stiu nici ce scriu va mai scriu maine o data

Floricica Senior ruxxa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    buna gasit in casuta noua !

spor la discutii eu ma retrag, noapte buna fetelor!

mire83
    Guest
    haideti mai fetelor...dati curs la pagina,ca n-am deschis-o degeaba

mire83
    Guest
    vad ca nu mai e nimeni...e deja 12 si....

ruxa,ce tare esti...si tu cred ca esti obosita.....lasa ca citesc fetele maine si colo si aici....se lamuresc ele....:)
    noapte buna va zic si eu!
    ma bag la nani...poop!

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    am terminat cu baia :)
    flore sa-ti traiasca copilasii!!!te cred ca ti-e greu...daria mai e geloasa?stiu ca era ca am citit la topicul tau acum ceva timp:)pupici multi de la noi!
    noapte buna fetelor!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari