Ultimele discutii din forum
    mire83
    Guest

Foarte interesant Nu mai suntem bebici mici,suntem copilasi voinici(din panerul verii 2008)-CAP. 17

Mami Andreea- 6 martie (andreeacta) – bebe Rares – nascut in 2 iunie la Constanta

Mama Liliana- 10 decembrie (istratliliana) – bebe Ariana – nascuta in 11 iunie la Bacau

Mami Otilia-17 iunie (deutzania) – bebe Andreea Camelia – nascuta in 12 iunie la Bucuresti

Mami Ioana- 7mai (ioana07) – bebe Patricia Stefania – nascuta in 13 iunie la Iasi

Mami Lidivina- 21 martie (lidivina) – bebe Claudia – nascuta in 15 iunie la Mallorca

Mami Anca- 24 ianuarie (ancam) – bebe Adriana – nascuta in 18 iunie la Arad

Mami Irina- 8 decembrie (irede) – bebe Selena – nascuta in 19 iunie la Iasi

Mami Delia- 1 iunie (delya) – bebe David Alexandru – nascut in 25 iunie la Constanta

Mami Mirela- 20 august (mire83) – bebe Denis Andrei – nascut in 30 iunie la Braila

Mami Diana- 7 ianuarie (dyxy20) – bebe Stefania Rebeca – nascuta in 30 iunie la Pitesti

Mami Alina- 17 aprilie (alinna) – bebe Bogdan – nascut in 2 iulie la Arad

Mami Valentina – 14 iulie ( lulus) – bebe Darius Matei – nascut in 7 iulie la Constanta

Mami Alina- 24 septembrie (alina_popa_aly) – bebe Alexandru Gabriel –nascut in 9 iulie la Ocna Mures

Mami Gabriela- 6 aprilie (gabrielaene) – bebe Matei – nascut in 11 iulie la Bucuresti

Mami Catalina- 8 martie (ioanabebe) – bebe Ioana Natalia – nascuta in 17 iulie la Bucuresti

Mami Rodica- 27 iulie (rodhos) – bebe Stefan – nascut in 18 iulie la Bistrita

Mami Mihaela- 17 decembrie (mihamish) - bebe Ilie Stefan - nascut in 20 iulie la iasi

Mami Andreea – 19 august (biluta) – bebe Andra – nascuta in 23 iulie la Onesti

Mami Ruxandra- 22 iunie (ruxxa) – bebe Mara Bianca – nascuta in 26 iulie la Bucuresti

Mami Cristina-15 aprilie (christinact) – bebe Darius Andrei – nascut in 29 iulie la Constanta

Mami Simona Elena - 18 septembrie (simo30) - bebe Briana Francesca - nascuta in 29 iulie la Constanta

Mama Magda -13 decembrie (maghi02) – bebe Maia – nascuta in 2 august la Baia Mare

Mami Adina - 5 aprilie (adinutzza) -bebelusele Teodora &Alexandra - nascute in 4 august la Galati

Mami Raluca -17 septembrie (ralu55) – bebe Victor Andrei – nascut in 7 august la Turda

Mami Gabriela -21 august (ellla) – bebe Robert Andrei – nascut in 21 august la Pitesti

Mami Monica-21 septembrie (monica82) – bebe Maria Roxana – nascuta in 21 august la Constanta

Mami Nicoleta -24 aprilie (cocolino12) – bebe Sofia – nascuta in 21 august la Bucuresti

Mami Cornelia -26 aprilie (coria) – bebe Corina Maria – nascuta in 27 august la Satu Mare
    Modificata de mire83; 19.06.2010 la 23:53:13.

mire83
    Guest
    Bun venit la capitol nou!Spor la discutii mamici!

Floricica Avansata littleone's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    1.752
    Sunt si eu mami Mihaela (17 decembrie), bebe Ilie Stefan - 20 iulie 2008
    lipsesc din tabel ... vreau si eu in tabel
    Modificata de mihamysh; 02.06.2010 la 15:12:40.

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Buna fetele...fetita mea se confrunta cu diaree si nu vrea sa manance si sa bea nimic...am luat pliculete pt.deshidratare humana,nu are instructiuni de folosire stiti cum se da?cum se prepara?

Floricica Cu Vechime ancam's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2008
    Postari in forum
    5.828
    Buna din nou, fetelor!
    Mire, cred ca m-am mai lamurit si eu....
    S-ar putea sa fie vorba de un canin, ceva...
    Sper sa fie doar asta...

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    buna!te referi la elektrolyt de la humana?daca da se dizolva un plic in 250 ml apa!
    i-ai mai bine hidrasec ca e pt dezhidratare!smecta,regim alimentar!multa sanatate!

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    lulus multumesc pt sfaturi...deci nu-i pot da decat coryzalia,ca nu are decat muci aposi,nimic altceva...
    nu stiu daca e de la raceala precedenta sau nu...a racit cam la inceputul lunii mai,a tinut-o mucii cam 10 zile pana au trecut de tot...apoi la 3-4 zile parea sa i se infunde iar nasucul,dar am dat-o in diaree si cu nasul nu a mai avut absolut nimic.i-a trecut diareea de o saptamana ,acum am dat-o iar in muci...daca nu-i trece in 2-3 zile o sa-i cumpar ceva picaturi...lulus care ziceai tu ca sunt cu antibiotic ?ma gandesc ca are vre-o infectie acolo in nas de o tot luam de la capat...sau sa-i iau pivalone,olinth?

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    hai ca v-am zapacit cu mucii mei:))

Floricica Avansata ralu55's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2009
    Postari in forum
    2.375
    avem casuta nou!!!!!!
    pt Rares La Multi Ani, Rares (bebe de Andreeacta)!

Floricica Avansata ralu55's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2009
    Postari in forum
    2.375
    Citat Postat de dyxy20 Vezi mesajul
    hai ca v-am zapacit cu mucii mei:))
    :)))))))))...sunt ai tai:)))))

Floricica Cu Vechime ancam's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2008
    Postari in forum
    5.828
    Gata, am mai citit si eu despre dentitie...
    Of, ca in rest copilasul meu se simte tare bine...
    Mai ales ca ne mutam in casa noua in curand... imi infloreste inima!
    Dentitia la copii

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari