Ultimele discutii din forum
    mire83
    Guest

mire83
    Guest
    Mami Andreea- 6 martie (andreeacta) – bebe Rares – nascut in 2 iunie la Constanta

Mama Liliana- 10 decembrie (istratliliana) – bebe Ariana – nascuta in 11 iunie la Bacau

Mami Otilia-17 iunie (deutzania) – bebe Andreea Camelia – nascuta in 12 iunie la Bucuresti

Mami Ioana- 7mai (ioana07) – bebe Patricia Stefania – nascuta in 13 iunie la Iasi

Mami Lidivina- 21 martie (lidivina) – bebe Claudia – nascuta in 15 iunie la Mallorca

Mami Anca- 24 ianuarie (ancam) – bebe Adriana – nascuta in 18 iunie la Arad

Mami Irina- 8 decembrie (irede) – bebe Selena – nascuta in 19 iunie la Iasi

Mami Delia- 1 iunie (delya) – bebe David Alexandru – nascut in 25 iunie la Constanta

Mami Mirela- 20 august (mire83) – bebe Denis Andrei – nascut in 30 iunie la Braila

Mami Diana- 7 ianuarie (dyxy20) – bebe Stefania Rebeca – nascuta in 30 iunie la Pitesti

Mami Alina- 17 aprilie (alinna) – bebe Bogdan – nascut in 2 iulie la Arad

Mami Valentina – 14 iulie ( lulus) – bebe Darius – nascut in 7 iulie la Constanta

Mami Alina- 24 septembrie (alina_popa_aly) – bebe Gabriel –nascut in 9 iulie la Ocna Mures

Mami Gabriela- 6 aprilie (gabrielaene) – bebe Matei – nascut in 11 iulie la Bucuresti

Mami Catalina- 8 martie (ioanabebe) – bebe Ioana Natalia – nascuta in 17 iulie la Bucuresti

Mami Rodica- 27 iulie (rodhos) – bebe Stefan – nascut in 18 iulie in Bistrita

Mami Andreea – 19 august (biluta) – bebe Andra – nascuta in 23 iulie la Onesti

Mami Ruxandra- 22 iunie (ruxxa) – bebe Mara Bianca – nascuta in 26 iulie la Bucuresti

Mami Cristina-15 aprilie (christinact) – bebe Darius Andrei – nascut in 29 iulie la Constanta

Mama Magda -13 decembrie (maghi02) – bebe Maia – nascuta in 2 august la Baia Mare

Mami Raluca -17 septembrie (ralu55) – bebe Victor Andrei – nascut in 7 august la Turda

Mami Gabriela -21 august (ellla) – bebe Robert Andrei – nascut in 21 august la Pitesti

Mami Monica-21 septembrie (monica82) – bebe Maria Roxana – nascuta in 21 august la Constanta

Mami Nicoleta -24 aprilie (cocolino12) – bebe Sofia – nascuta in 21 august la Bucuresti

Mami Cornelia -26 aprilie (coria) – bebe Corina Maria – nascuta in 27 august la Satu Mare

mire83
    Guest
    Bun venit la capitol nou!

Spor la discutii mamici!

Floricica Cu Vechime biluta's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    bine v-am gasit in casutza noua!sa avem spor la discutzii si bineintzeles copii sanatosi!

mire83
    Guest

Cristina,la multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala! iti doresc sa ti se indeplineasca toate dorintele! sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi tie!!!

mire83
    Guest
    vali,la noi sunt topogane mici,prea scurte... si sunt si scumpe
    am vazut in carr4 cu 110lei si era prea mic

de asta te-am intrebat

al lui matei e bengos tare:)
    acu apar multe si frumoase ,bani sa ai:))

sper sa gasesc si eu ceva mai mare

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    la multi ani cristina!multa sanatate si numai bucurii!

Floricica Cu Vechime biluta's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    eu va pup si va las cu bine!nb!pe dimineatza la cafea.....

mire83
    Guest
    eu azi i-am mai luat 2 bluze ca iar incep sa ii ramana mici
    ii luam tricouri dar vremea asta inca nu se hotaraste

wekeendu asta vreau sa ii cumpar leagan pt la curte

mire83
    Guest
    Noapte buna si voua! Si eu ma pun la un film,ca am ce sa vad:)

va pup! Noapte buna mamici!

Floricica Cu Vechime lulus's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2008
    Postari in forum
    7.116
    Mire ala mic de care zici e acum la oferta la sellgros la 9o

al nostru e mai putin colorat decat cel din poza
    al lui Gabi e frumos intr-adevar

mi-a dat fata asta un link
    o sa incerc sa-l pun ,pt cine e interesat
    poate le trimite si in tara

aiciAICI

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari