Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    suntem marinari ce pe mari hoinarim..ne e draga viata si stim s-o traim..iar voi acei ce Dunarea iubiti, la noi la Galati sa veniti!

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    am gasit pe net pt voi:
    TOAMNA
    Toamna a intrat in casa
    Punand struguri dulci pe masa
    Si-n camara prin borcane
    Patlagele dolofane.
    Tot ea ne-a adus alune
    Nuci si mere foarte bune
    Mari gutui pentru dulceata
    Si-un butoi de varza creata.

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    dragelor, bun venit in noua casa confortabila si primitoare..!

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    eu una calendar nu mai fac..
    deja am inscris in suflet datele voastre aniversare..ne stim bine..daca am dubii la aniversari, ma duc la cluburile vechi si trag cu ochiul la calendar..
    daca sunt fete care nu au fost prinse in calendar, ne pot anunta ele ziua lor aniversara sau orice aniversare din familie si ne putem bucura cu toatele..
    si eu am sa petrec cu voi si pt.alti membri ai familiei,neinscrisi in calendar, am sa impart si alte bucurii..alte zile aniversare..la fel si voi...
    e prea multa pierdere de timp cu inscrierea si stersul..prefer sa ma bucur de voi asa cum sunteti AZI..
    ca scrieti mai mult sau mai putin, voi tot la fel de dragi imi sunteti toate..cu voi vreau sa traiesc clipa, sa ma bucur de voi..
    consider ca nu sunt criterii dupa care sa exclud sau sa introduc in calendar..calendarul nu e decisiv..
    las asta in seama inimii..ea ghiceste cine o iubeste si cine nu..numai ea decide..
    de fapt,sa ma laud si ca posed un miros ascutit..am simtit mereu cand ceva a fost in neregula..

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    noi suntem bine cu raceala..multumim de grija, fetele...
    aerele ne-au omorat..am dormit noaptea in curent..iar la munca a.c-ul m-a terorizat..

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Ioano,bine-ai venit acasa..
    pup Cosminutul mic si dragalas..
    ai sa te descurci acolo..sunt sigura, stiu pe cine gazduiesc in suflet..ai sa fii om de baza..totul se invata incet..si D-zeu a facut lumea in 7 zile..
    eu cand am intrat in servicul financiar-contabil nu stiam nici sa indosariez hartii..perforam aiurea..conturile mi se pareau limbi straine..tot ce invatasem in liceu era sters..chiar strain..in cativa ani eram brici..cum vedeam un act, stiam in ce cont il inregistez si de ce si cum..si etc..e frumoasa contabilitatea..echilibru, logica, satisfactii la final de luna, cand vezi cum toate se aseaza la locul lor in balanta..
    ai sa vezi ca te descurci..!e o noua provocare, o noua experienta..capeti pricepere si in alt domeniu..atarna si mai greu la c.v.-ul tau..
    am lucrat si la salarii..acum sunt programe bune care fac treaba...tu doar sa vezi concordanta intre declaratiile la bugete si sumele inscrise in conturi..cat despre salarii..cine face pontajul raspunde de sumele finale,de restul de plata, nu?ca doar tu introduci nr. de ore inscrise in pontaje
    te vei descurca..cum m-am descurcat si eu la salarii..si am facut si plati in numerar..va fi bine..tot ce e pe pamant poate fi invins, mai putin moartea..!

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    triciule, sa iti fie de bine litoreala..frumosi mai sunteti!faine poze au iesit!

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    bun gasit in casuta noua.
    deja se simte toamna in ea...bine cel putin ca am scapat de caldura.eu nu suport caldura!!!
    Teo a mea a inceput sa mearga(am pus un filmuletz pe blog)insa doar ieri caci azi nu a mai vrut:((

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    laura ce frumoase sunt pozele.sunteti taree frumosi.
    WANULE BINE ATI REVENIT,VREM POZE!

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    iata cum asezam lucrurile in casuta..eu si trei gagici gospodine..ma mandresc cu asa sprijin pe babetul de mine!

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    felicitari, mami!de-acum sa vezi drumuri pe ea!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari