Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Buna dimineatza,2010...

Bun gasit Galati, bine v-am regasit mamici si pitici de peste tot, din toate colturile lumii...

un inceput de zi, de an, de viata..

sa va fie anul asta cel mai bun din toti..

sa aveti de toate...

sa va dea D-zeu tot ce e mai bun..

sa fiti sanatosi, uniti,voiosi, impliniti, la punga grosi...sa lasati in urma toate..sa uitati tot ce-a fost neplacut..

si-acum sa ne punem o dorinta, da?

Floricica Avansata danaroberteo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.847
    Buna ziua in Noul An si noua casa!
    Sa fie pentru voi acest an cu mai multe impliniri si multa, multa sanatate!

Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.847
    Haideti sa va povestesc ceva.Tocmai vin din cealalta casa ,ca mi-am mai uitat cateva lucruri.Ati plecat fara sa le luati si pe ale mele.Lasa ca va tin eu minte.
    Acolo am descoperit ceva la care ma tot gandeam de la Craciun incoace.
    Am primit un mesaj cu o frumoasa urare de Craciun.Nu aveam nr de telefon in agenda si nu am stiut de la cine e.
    Ma gandeam eu la o persoana dar trebuia sa verific in carnetel unde aveam nr ei si am amanat operatiunea.
    Aseara iar un mesaj cu aceeasi semnatura.Am vrut sa sun dar n-am facut-o.Mi-am zis ca o voi face azi poate.Asa sunt eu,nu prea indrazneata.
    Acum intrand sa vad ce mi-a mai ramas in casa veche,am citit ceva ce -mi parea cunoscut.Am luat telefonul si am vazut mesajul de aseara ce -l primisem ,era identic.Apoi mi-am cautat carnetul cu nr ,de telefon care ma interesa si asa era.Familia Niculescu era, nimeni alta decat Carmen.Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si sincere!LA MULTI ANI!

Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.847
    Ce faceti ,cum ati petrecut de Revelion?
    Acum petreceti la vreun SF.Vasile?
    La multi ani si fericiti tuturor celor ce sarbatoresc azi pe Sf. Vasile.

Floricica Debutanta deeadana's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2006
    Postari in forum
    973
    la multi ani si de la noi!!!.un an nou mai bun si mai frumos!

Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.847
    Maine as vrea sa merg la patinoar cu baiatul.Sa vad daca mamaia este acasa sa stea cu don'soara.
    Chiar imi doresc foarte mult.Nu am mai pus patinele in picioare de 5 -6 ani.Cand era Robert de cateva luni am mai fost o data.
    In timpul scolii generale eram in fiecare sambata si duminica prezenta.Frumoase vremuri.

Floricica Cu Vechime mikis_id's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    8.897
    Buna ziua ...La multi ani ...fie ca 2010 sa va aduca numai bucurii...

Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    8.897
    Multumesc pt mesaje ...sper ca l ati primit si pe al meu...

Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    8.897
    Despre revelionul asta naspa...danut a adormit pe la 2 , finu pe la 11 jum dar s a trezit de 3 ori...cand au adormit amandoi si vroiam sa vedem si noi un film si s a luam masa (asta pe la 3 dim) s au trezit amandoi bb cu chef de panarama...asta e ...poate la anul va fi mai bine , vor fi si mai mari si sper ca vor intelege ca copiii treb sa doarma ca sa creasca mari...

Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    8.897
    In schimb a fost foarte incantat de artificii...mai sa nu pot sa l iau de la geam...imi arata in toate partile luminitele...

Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    8.897
    Ma bag si eu la un somnik ca dupa amiaza mergem la socrela ...o cheama Vasilica...ne mai auzim sa petreceti frumos...pup

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari