Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Incet-incet cu mic cu mare. . Hai ca mi-a placut faza ca trebuie sa intram in legalitate. . Cum le spuneam unor mamici si la telefon-aici pe forum ne impartasim sentimente profunde,iar pe strada nu ne cunoastem? Ne stergem de umar una de alta? Nu se poate! Sa ne vedem mai des, sa deschidem sezonul gaselilor! Deci, spargem gheata maine, la modern, la etajul 4 si ne vedem intre orele 15 si 17. .

Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Cum le spuneam unor mamici la telefon, fratiorul bellei a ajuns la iasi. . Iaca sotul ioanei s-a gasit azi cu mine,venit de la 300 km dupa bubu,catel zglobiu,bichon naravas. . . Oameni hotarati,dom-le. . Ce cod galben,ce drumuri blocate? In fata ambitiei nu sta nimik. . . Oamenii astia ambitiosi is din gasca mea,dupa chipul si asemanarea sufletului meu
    cutzu a fost luat,vaccinat si la drum cu el. . Direct la iasi
    bubu e deja la iasi la ioana si cosmin. . Se fugaresc in casa. . Veselie dom-le, nu gluma. . Bucurie. .

Floricica Cu Vechime mikis_id's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    8.897
    nu se putea sa inchid comp fara sa spun noapte buna...

si bine v am gasit in casuta noua...sa dea DD sa avem copii sanatosi, papaciosi si cuminti...

Floricica Avansata danaroberteo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.847
    Bine te-am gasit Carmen in casa noua!
    Ma bucur pentru Ioana.

Floricica Avansata silea maria mirabela's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2009
    Postari in forum
    2.025
    Aha deci aici ne-am mutat!
    Nu va gaseam si ma speriasem!
    Asadar sa ne fie de bine in noua casuta,abia astept sa ne cunoastem live!
    Observati ce tarziu scriu!
    Una bucata copil inca nu a adormit dar in cinci minute dau stingerea!

Membru inregistrat la
    13.11.2009
    Postari in forum
    2.025
    Felicitari Ioana pentru prichindel!

Membru inregistrat la
    13.11.2009
    Postari in forum
    2.025
    Gata inchid sa adorm un pici, va pup, seara buna si ne "auzim "maine la cafea si la petrecere bineanteles![fetita care danseaza]

mariclaire
    Guest
    nu ne putem pierde asa usor nu?;))da incepe sezonul gaselilor...cum spuneam...dupa 8 martie vine pastele...vin gratarele...avem ce face:)echipa mare sa fim;))si exact intram in legalitate;))va pup:)pe maine...desi mai stau si mai scanez si later sa vad daca a mai postat careva:)pupici!

mariclaire
    Guest
    am postat linkul dincolo...;))va pupam:)

Floricica Senior mihaelush4's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.01.2007
    Postari in forum
    2.551
    Buna dimineata!!!!!!!!!!!!!!!!Cafea pt toata lumea, ca eu parca-s mahmura.Am o durere de cap cumplita, am visat numai tampenii.

Floricica Senior mihaelush4's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.01.2007
    Postari in forum
    2.551
    Se pare ca am reusit sa dau prima cafea in casa noua. Desertul il da Carmen pentru ca are motiv bine intemeiat: mandretea ei de fata azi sarbatoreste 3 ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Stare de bairam!!!![imbratisarea][prietenie][dansator][fetita care danseaza]

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari