Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinamitrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.05.2008
    Postari in forum
    63
    salut,sunt mamica mirunei si m-am gindit sa creez acest subiect pt a cunoaste cit mai multe mamici din roman

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Cristina bine ai venit pe forum!
    asteptam date despre tine si printesa.

Membru inregistrat la
    31.05.2008
    Postari in forum
    63
    da sunt cam noua pe aici,dar ne imprietenim tare repede.FELICITARI,ai o fetita tare frumusica sa-ti traiasca.si eu am o printesica tare nastrusnica,o chema daria miruna si pe 15 mai a implinit un anisor.fetita ta e mai mare si sper ca imi vei mai raspunde cind voi avea cite o nelamurire,pt ca voi aveti mai multa experienta.va pupam,noapte buna

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Cristina pupam ciresica de Mai-Miruna
    iti trimit Id de mess sa te ajut sa pui poze cu printesa!
    ne bucuram ca te-ai alaturat noua!
    pup si va doresc navigare placuta!

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    am vazut ca ai pus o intrebare la blog..o poti pune si aici..
    iti vor raspunde mai multe mamici!puup!

Membru inregistrat la
    31.05.2008
    Postari in forum
    63
    am vazut ca mi-ai raspuns si pe blog in legatura cu trezitul noaptea.Miru nu maninca cereale si imi este tare ciuda,i-as cumpara care sunt mai bune dar nu vrea.Ea de mica nu a vrut laptele facut cu altceva,ea a baut lapte simplu.In rest maninca orice,dar maninca nu gluma,acum are 12.200kg.seara eu nici nu i-as tare mult de mincare sa nu o incarc cu prea multa mincare pe noapte.Mai astept pareri,Apropo voi incerca sa pun niste poze,sa vedem daca reusesc.....

Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    cristina,cu cerealele poti face asa:i le pui in lapte.cam 2 masuri ar fi suficient,dar daca nu papa.....adauga-le la fructe(ar mai fi o varianta).eu cerealele i le dau dimineata ca o masa(6-7 masuri) cu apa sau lapte,depinde de care i le cumperi.sa aiba pofta pitica si asteptam pozele.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari