Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lia36's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2008
    Postari in forum
    11
    am aproape 36 ani si am o fetita,Irina,de 10 ani si un baietel,Calin,de aproape 1 an si 3 luni.as dori sa cunosc si alte mamici din judet,cu care sa mai schimb pareri si informatii.

Floricica Nou Venita vivi_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2007
    Postari in forum
    4
    Este destul de greu sa gasesti pe cineva din Dambovita, fetele de acolo probabil nu au internet sau nu vor sa-si imbunatateasca cunostintele vis a vis de cresterea propriului copil. Si eu sunt din Dambovita dar nu mai stau acolo, in schimb inima mi-a ramas si imi v-a ramane acolo unde m-am nascut si am trait cei mai frumosi ani.Imi amintesc cu placere de Targoviste si sunt mandra de acel frumos oras.
    Si eu o fetita de 1 an si 2 luni si sunt fericita alaturi de ea.

Membru inregistrat la
    04.08.2007
    Postari in forum
    4

Floricica Nou Venita lia36's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2008
    Postari in forum
    11
    buna!ma bucur sa te cunosc.e f.draguta fetita ta.eu nu prea stiu sa adaug fotografii dar voi incerca.vreau sa te intreb ce apa ii dai,caci am inteles ca apa plata nu ar fi prea buna deoarece nu e bogata in minerale?

Membru inregistrat la
    04.08.2007
    Postari in forum
    4
    Buna lia, eu i-am dat numai apa plata, acum nu stiu ce sa-ti spun dar consider ca este purificata, ii mai dau si ceai de tei care este nelipsit, sucuri naturale. Daca mai ai si alte intrebari cu mare placere sa putem schimba opinii....

Floricica Senior myky22's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2008
    Postari in forum
    4.879
    buna fetele,,,,daca aveti placerea sa ii acordati 5 stelute lui CATALINmarian...........http://www.copilul.ro/index.php?s=9455&ord=1 va pupacesc

Membru inregistrat la
    24.03.2008
    Postari in forum
    4.879

buna fetele,,,,daca aveti placerea sa ii acordati 5 stelute lui CATALINmarian...........http://www.copilul.ro/index.php?s=9455&ord=1 va pupacesc

Membru inregistrat la
    24.03.2008
    Postari in forum
    4.879

http://www.copilul.ro/index.php?s=9455&ord=1 te rog 5 stelute pt catalin marian

Floricica Nou Venita nutzysera's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2008
    Postari in forum
    6
    buna, mamici de dambovita, eu sunt din targoviste, si am mai postat pe net dar nu am gasit pe nimeni, asa ca ma bucur tare mult ca v-am gasit ,ce faceti sunteti ok si voi si bebelusi vostrii. Eu am doi baieti de 11 si respectiv 2,5 luni si sunt tare manda de ei. Va salut, pa fetelor.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari