Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita inata's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    126
    ma numesc simona sunt o mamica din brasov si am trei copilasi.

haideti sa facem un club al mamicilor din brasov.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Buna, Inata!
    Pana se gaseste o mamica de pitic sa posteze aici, m-am gandit sa-ti las un link catre o alta discutie a mamicilor din Brasov, dar care sunt mamici de bebelusi:

Clubul mamicilor din Brasov cu bebelusi

Sa ai o zi frumoasa!

Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    126
    multumesc.vred ca nu am fost suficient de atenta cand am cautat un link cu mamici din brasov.am crezut ca nu este si atunci am deschis altul nou.
    multumesc kiddo

Floricica Debutanta tatina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2008
    Postari in forum
    815
    buna dimineata ,buna ideie inata,chiar ma gandeam si eu sa infiintez un club a mamicilor din bv. cu copi de peste 1 an ,am o fetita care are 2 si 5 luni si un bebe de 6 luni,sunt tare nazdravani amandoi,iar piciu se uita mereu dupa fetita ,cum se joaca ,cum vorbeste...in curand o va copia in toate

Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    126
    bine ai venit tatiana!
    sa iti traiasca copilasii si sa creasca mari si frumosi.asa sunt cei mititei cu ochii pe fratiorii cei mari si ii imita in toate.
    pupicei

Membru inregistrat la
    24.11.2008
    Postari in forum
    815
    multumesc mult,la fel si tie simona,ce varsta au copii tai?

Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    126
    buna tatiana.
    baietelul meu raul este nascut pe 17.07.2005, natalia pe 5.10.2006, iar pitica ariana pe 24.09.2007.
    cum se impaca comorile tale.ale mele fetite au inceput sa se cam certe intre ele.
    baietelul sta la mama mea si merge la gradi asa ca nu prea au timp sa se certe desi ne vedem zilnic caci stam aproape de ea.
    a-ti ptimit martisoare?

Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    126
    scuze am recitit mesajul si mi-am dat seama ca am scris fetite cand ei sunt defapt fetita si baiat

Membru inregistrat la
    24.11.2008
    Postari in forum
    815
    ooooooooooo,ce diferenta de varsta,mica intre ei voi ati vrut asa?sau s-a intamplat???pai din cate am inteles raul e baiat si e cel mai mare ,apoie natalia care e fetita,nu?si pitica ariana,care la fel e fetita,nu ariana si natalia se cearta?sau ele 2 cu raul?nu am inteles,in fine orcum ar fii ai 3 comori foarte frumosi si deasemenea au nume foarte frumoase...sa-ti traiasca si sa fie sanatosi.se inteleg bine,iza ii mai ia jucariile pe care i le dau ca,,,sunt ale mele ,nu bebe ,e mic bebe"sau daca ii iau lui o jucarie noua ,desi ii eau si ei tot a lui e interesanta.....mai e geloasa unepori cand el e bagat in seama mai mult decat ea,inrest sunt cuminti amandoi,ei...ca orce copil mai au si toane.da am primit martisoare,se poate fara??? 2 fetite are tata,nu??

Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    126
    buna!
    noi am vrut asa, sotul meu si-a dorit mereu doua fetite el zicea ca gemene insa nu au iesit gemene de unde?
    atunci norcol a fost ca am nascut doua fetite una dupa alta caci puteam sa nasc baiat.
    spuneam ca fetele "se bat" intre ele caci raul sta la mama mea si mai merge si la gradi cu program prelungit si atunci il vedem numi dupa ora 15.
    si ei sunt gelosi unul pe altul daca unul este in bratele mele vor toti la mine si invers.
    insa invata si multe lucruri unul de la altul.nati stie foarte multe poezii de la raul invatate la gradi.
    distractie placuta de 8 martie si un sincer La Multi Ani!

Membru inregistrat la
    24.11.2008
    Postari in forum
    815
    multumesc mult simo,la fel si tie,si la multi ani ,sa-ti de dumnezeu multa sanatate ca ai 3 ingerasipentru noi mamicile

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari