Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta deeadana's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2006
    Postari in forum
    973
    salutare!am vazut mai multe mamici cu copii de varste apropiate si m-am gandit sa deschid acest subiect,sa ne mai impartasim din experiente.daca exista deja,scuze.daca nu,va astept aici.la copii mei diferenta e de 1 an si 4 luni,baiatul tocmai a facut 1 an pe 3 noiembrie.ce sa zic,cateodata se impaca f bine,au inceput sa se joace,cateodata se cearta.amandoi sunt cam aceasi fire,f ambitiosi,nici unul nu lasa de la el.fata e f posesiva,ceva de genul ce-i al meu,e al meu,ce-i al tau e tot al meu.sau a ma,cum zice ea.iar baiatul vrea tot ce are ea,chiar daca are ceva identic,il vrea pe cel de la ea,si de aici tipete si plansete.voi cum va descurcati?

Membru inregistrat la
    29.09.2006
    Postari in forum
    973
    ce faceti fetelor?nu aveti timp de net?

Floricica Cu Vechime DianaL's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    5.697
    Draga deeadana, uite poti intra Aici sa vorbesti cu mamicile care au copii de varsta apropiata cu baietelul tau.

Membru inregistrat la
    29.09.2006
    Postari in forum
    973
    merci,diana.as fi vrut sa vb cu mamicile care au 2 copii cu varste apropiate.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari