Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 11
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Dragele mele...locuitoare in aceasta casuta copilul.ro...voi cele care puneti suflet aici, voi care faceti ca totul sa fie frumos...voi stiti cum sa faceti sa sa fim unite, sincere si deschise..

haideti sa ne mobilizam si sa o ajutam pe mami Alina si pe familia ei sa treaca de acest impas...sa o incurajam..

le rog pe mamicile din Bucuresti sa vina la ea la spital ca din partea tuturor mamicilor de-aici, sa o stranga de mana si sa ii promita ca totul va fi bine, de dragul baietelului de 1 an, Rares, care e acasa si de dragul sotului ei..

Alinutza noastra la intalnirea de 8 martie cu mamicile de pe forum

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    draga admini...poate nu aici trebuia sa postez acest subiect..am luat la rand toate sectiunile, nu am clasat apelul meu la Ajutor Umanitar..nici nu stiu cum sa il categorisesc..eu am zis ca aici, intre mamici va fi mai usor de observat...

Floricica Senior molnarvanda's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2007
    Postari in forum
    4.299
    Mami Alina noi iti suntem aléaturi in gend si prin net. Iti dorim multa sanatate si putere sa treci peste operatie cu bine si sa te bucuri din nou cat mai repede de flacaul tau.
    Sanatate[floare galbena]
    Iti tinem pumnii si ne rugam ptr. tine

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018

Micul Raresel o asteapta acasa pe mami Alina, sanatoasa...
    si ii promite ca va fi receptiv la tot ce il invata ea ...ca o va asculta si isi va deschide sufletul in fata ei ca o carte...ca ii va fi cel mai bun prieten si ca o va iubi mereu nespus de mult...

Floricica Debutanta gabi_alex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Mami Alina, iti dorim multa sananate, sa treci cu bine peste aceasta operatie, sa te intorci acasa cu bine la puisorul tau scump.

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Alina, multa multa sanatate! Noi suntem alaturi de tine, macar cu gandul. Fi tare, draga mea, o sa treci cu bine si peste pasul asta, este greu dar trebuie pentru scumpul tau puisor care te asteapta acasa. Sanatate multa!

Floricica Novice alicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.04.2008
    Postari in forum
    400
    Alina curaj si capul sus....sunt sigura ca esti o mamica ff puternica noi iti dorim sa treci cu bine peste operatie si sa nu uiti ca printisorul tau Rares asteapta acasuca pe mami a lui,multa sanatate si sa auzim numai de bine
    te imbratisam cu drag

Floricica Senior irinacodrin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    3.374
    alina multa , multa sanatate iti dorim si sa fii tare pt puisorul tau Rares.

Floricica Avansata stefi_jr's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2007
    Postari in forum
    1.737
    Alina, multa sanatate si sa fi puternica sa treci cu bine operatia!

silvia_l
    Guest
    Alina suntem alaturi de tine cu gandul. Iti dorim multa sanatate si putere sa treci cu bine peste operatie.
    Gandeste-te la puiutul tau si vei vedea ca totul va fi bine.

Floricica Avansata florizarnovean's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    1.753
    Multa, multa sanatate! Sa dea DD sa treci cu bine peste pasul acesta greu mami Alina...

+ Raspunde
Pagina 1 din 11
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari