Ultimele discutii din forum
    nicole13
    Guest
    fetelor,am vazut pe un alt forum o sectiune unde mamicile si-au facut fiecare in parte, jurnalul copilului/bebelusului, dupa caz!nu credeti ca ar fi frumos, sa avem si noi o sectiune la fel?

claudia73
    Guest
    Pai, blogul e jurnalul copilului si/sau mamei.
    E organizat altfel site-ul acesta. Mult mai placut si mai practic decat altele.

nicole13
    Guest
    da, dar n-am vazut pana acum un blog "organizat" ca si jurnal...

claudia73
    Guest
    Ba da, mai sunt. Am vazut jurnale video. Sunt mamici care pun filmulete cu copii lor.
    Si eu am un "soi" de jurnal, povestile sunt de fapt intamplari din viata Mariei.

nicole13
    Guest
    stiu ce zici tu Claudia, dar acestea sunt mai greu de vizualizat!"modelul"propus de mine ar fi mult mai accesibil, pentru ca putem vedea ce-a mai scris fiecare...apare la comunitate si asa e mai usor...zic si eu, e o propunere ...

nicole13
    Guest
    deci, sa-nteleg ca nu-i agreeata propunerea mea:((

Floricica Debutanta livya's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    fetelor ar fi frumos...eu intru si pe un alt forum.

claudia73
    Guest
    Personal n-am nimic cu propunerea nicoletei (care a mai avut si alte initiative, unele chiar laudabile) dar, asa cum am mai spus, nu vad utilitatea acesteia, in conditiile in care fiecare utilizator are la indemana blogul.
    Sper sa nu jignesc inteligenta nimanui dar, blog asta inseamna: jurnal (prescurtat de la expresia engleză web log, jurnal pe Internet).
    Si blogul este foarte usor de vizualizat, se acceseaza pagina utilizatorului al carui blog prezinta interes.

In ceea ce priveste ce se intampla in curtea vecinului, hai sa fim seriosi !
    Daca sare o oaie de pe pod, chiar trebuie sa sara toata turma ?

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Nicole, nu inteleg foarte bine propunerea ta. Claudia ti-a dat o explicatie foarte clara, zic eu: fiecare utilizator inregistrat pe Copilul.ro are in pagina personala o sectiune numita blog. Acolo se poate scrie evolutia prichindelului sau orice gand pe care vrei sa-l impartasesti cu celelalte mamici.
    Cat despre comunitate, daca intri in aceasta pagina folosind butonul din partea de sus a paginii, vei observa ca acolo intra cele mai noi postari in blog.

nicole13
    Guest
    mmmmm...deci, blog asta-nseamna...ce oaie sunt...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari