Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Danyell's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2011
    Postari in forum
    20

Dupa timp... suntem un happy family :D

Buna,

La inceput voi incepe cu: Scuza-ti daca nu am postat unde trebuie, dar.... nu stiam unde :D sa fac o descriere ca sa spun asa.

Nu stiu daca unele persoane mai tineti minte cand eu si sotia mea ne ``chinuiam`` sa avem un bebe... AICI TOPICUL: https://www.copilul.ro/forum/fertili...uri-39642.html

Dar a fost totusi usor :D, deoarece prima oara dupa 3 luni ne-am lasat, iar dupa un an am ``revenit in forta``.
    Acum avem un baietel extraordinar de frumos si smecher ( ca mine :)) ) de 1.9 luni pe nume Bar ( numele de familie ) Damian Augustin. Mai putin si pe 26 septembrie facem 2 anisori. L-am inscris deja la cresa ( incepe din septembrie ), deoarece sotia trebuie sa inceapa servici-ul ( gata cu concediul de crestere a copilului ), iar bunicii ( lui ) sunt si ei la serivici, iar la strabunicii ( lui ) nu imi vine sa-l las la 30-35 km de oras, mai ales ca nu pot sa fac toata ziua naveta, iar fara el nu rezistam nici macar o zi :D
    Suntem mari, avem aproape toata dentitia, mancam absolut orice de la castraveti murati/ceapa la muschi file, jambon, miel, vita, pui, porc ( mai putin ii dau ), peste, orice legume, orice fructe, l-am prins acum o saptamana ca mi-a mancat din farfurie o ditamai felie de lubenita ( eram dincolo ). Fugim/alergam, avem pe putin 100 de mingi ( pot sa-i dau orice, ca tot la ``dida`` asa ii spune la minge, o alege ), mai face misto deja de noi, striga MAMI, MAMI, vine maicasa in camera si zice Da? Dar el...... ce-i ? si incepe sa rada ca stie ca a chemat-o aiurea =)) E un baietel extraordinar :D, descurcaret si prinde absolut tot. Singura problema e ca escaladeaza absolut orice, dar imi e frica sa nu pice, sa se loveasca, Doamne fereste !!!!
    Pun niste poze din Martie-Aprilie, deoarece mi s-a reformatat telefonul si numai am recente.

Va doresc toate cele bune !!!!
    Imagini atasate
    Modificata de Danyell; 18.06.2015 la 09:14:34.

Membru inregistrat la
    19.07.2011
    Postari in forum
    20
    Mai cateva poze :D ......................... 30 caractere.
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    19.07.2011
    Postari in forum
    20
    Altele :D, in ultima poza l-am tuns din nou ( l-am mai tuns la fix un an-chel, aici e cu 1 )
    PS: Mai vrem peste 2-3 ani o fetita sau chiar mai un baietel, orice ar fi, vrem 2.
    Imagini atasate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari