Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita kikimik1's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26

donatii

vad ca nu exista acest subiect desi este unul important. sau nu l-am gasit eu....
    suntem din bucuresti si am dori sa dam cuiva un patut de lemn (cu tot cu saltea din nuca de cocos) pentru nou nascut. patutul poate fi folosit pina la circa 2 ani (latime 70. lungime 1m). cine este interesat sa ma contacteze pe catabota@yahoo.com. numai pt bucuresti si cu posibilitatea de a veni sa il ia (din zona piata galati).

Floricica Nou Venita ralukdolc3's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    18
    Asta ar fi un subiect bun cu donatii sunt multe mamici care nu au ce sa le ofere copiilor eu una am donat ce am avut de la nepotei haine care erau mici de ei!Stau intr-un sat langa bucuresti Si aici sunt multe mamici care au nevoie de ajutor!Deocamdata imi doresc un copilas mai mult ca orice pe lumea asta..... sper ca prin gesturile care le fac sa ma vada Dumnezeu si sa ma ajute si pe mine!Care doriti sa faceti donatii sa ajutati familii nevoiase daca nu aveti incredere puteti sa veniti personal sa ii vedeti va las id meu sa ma contactati raluca_tatan@yahoo.com va multumesc

cristina elena
    Guest
    In atentia adminelor
    Acest subiect se poate muta la bazar.
    BAZAR

Floricica Nou Venita monika12's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2012
    Postari in forum
    4
    buna cine ma poate ajuta cu un carut pt fetita si hainite va rog din toata inima fatita mea are 9 luni

Floricica Nou Venita monika12's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2012
    Postari in forum
    4
    ajutatima va rog frumos am 2 copilasi fetita 9 luni si baiatul 2 ani jumate

Floricica Nou Venita luminita77's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.11.2011
    Postari in forum
    6
    daca aveti hainute si incaltaminte ptr fetita 3 ani si baietel 5 ani va rog scrieti-mi la luminita_wow@yahoo.com mercic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari