Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita petri ana's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    21
    M-as bucura sa vad pe cineva, mai de aproape!

Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    21
    Se pare ca nu! Ori " nimeni nu ma vrea"

Floricica Veterana 4printi's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2008
    Postari in forum
    11.233
    buna,.eu.de.fel.is.din.teleorman,dar,casatorita,in,alba,de,14.ani.
    ma,bucur,sa,te,cunosc.

Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    21
    Bine ai venit Valentina! Din cate vad eu tu esti o mamica implinita, cu trei ingerasi, sa traiasca si sa fie sanatosi! Banuiesc ca reusesc baietii sa iti ocupe tot timpul nu? Am dedus bine ca sunt gemeni piticii asa-I?
    Eu nu am decat un baietel ,Luca, caruia acum ii ies maselele (2 deodata )si planuiesc sa mai inca un bebe, dar parca nu ma pot hotari cand e momentul.cred ca mai astept un pic, poate se intampla ceva neprevazut si atunci se rezolva de la sine problema si gata.

Membru inregistrat la
    15.06.2008
    Postari in forum
    11.233
    da,doi,din,baieti,is,gemeni.
    am,3,ingerasi,si,o,printesa.
    cu,gemenii,si,mezinul,sa,intimplat,sa,raman,gravi.
    is,destul,de,invarsta,sa,mai,fac,copii.
    dar,daca,DD,mi,ia,dat,sa,mi,fie,sanatosi.
    te.pup.

Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    21
    Buna Valentina sa stii ca te admir! Oare cum reusesti sa multumesti pe toata lumea? Banuiesc ca esti nonstop "in priza". Eu ma plang cu unul, mai ales cand trebuie sa plecam undeva si am de facut bagaje, niciodata nu am toate lucrurile puse!
    De vreo trei luni sunt la noi acasa ( locuiesc cu parintii la casa) si baietii surorii mele care e plecata din tara, care au resp 3 si 4 ani, ei merg la camin dar la 4 dupa masa se intorc si incepe razboiul. Noroc ca s-a mai incalzit si iesim in gradina unde e mai mult spatiu. De Paste se intorc si revenim si noi la normal.
    Iti doresc multa rabdare, putere de munca si nu in ultimul rand sanatate de fier celor mici ca in rest ne descurcam noi.

Membru inregistrat la
    15.06.2008
    Postari in forum
    11.233
    intradevar,nu,imi,e,usor.
    mai,ales,ca,nu,avem,pe,nimeni,sa,ne,ajute,.
    am,un,ajutor,mare,de,la,fetita,dar,si,ea,e,copil,si,trebuie,sasi,traiasca,copilaria.
    is,toata,ziua,ocupata,cu,micutii,
    mai,ales,ca,gemenii,umbla,peste,tot.
    o.zi,buna.

Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    21
    Buna.Am intrat asa pe fuga ca sa va urez anticipat un Paste Fericit si multa sanatate la toata lumea. Noi pe langa faptul ca suntem ocupati cu pregatirile de sarbatori nu stam prea bine nici din punctul de vedere al sanatatii. Piciul a facut toata sapt. trecuta febra, max 38 cu 3 ( parerea mea e ca de la maselele care ies)apoi s-a ales cu niste " frumuseti" de afte, care inca ne mai supara, iar acum o alergie usoara (habar nu am la ce, probabil la ceva mancare, cine stie?)

Floricica Cu Vechime alina_popa_aly's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    mai e deschis un topic cu mamici din Alba, dar n-a mai intrat nimeni pe acolo de muult timp. Si eu sunt din zona:), asa ca am sa intru si pe aici de cate ori am timp.

Ana, multa sanatate micutului! Alexandru nu a facut niciodata febra la maselute sau dintisori. Totusi sunt copii care fac si au si scaune dereglate. Bafta sa iasa cat mai repede toti si sa nu mai aveti probleme.

Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    Acum vad ca sunteti cu aproape un an mai mari decat noi. Banuiesc ca e vorba de al doilea rand de masele...Si noi le asteptam deja. In rest are tot ce tine de dentitie:) pana la ora asta.

Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    Valentina, mi-au placut intotdeauna familiile cu gemeni pt. ca am doua surori gemene de care de mica am avut grija. E de lucru la dublu dar e si ceva deosebit de frumos. Apoi mai e si relatia care se formeaza intre gemeni care e mult mai intensa decat intre fratii de varste diferite.

Multa sanatate si tie putere sa poti sa-i cresti pe toti si sa le dai o educatie adecvata.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari