Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    bine v-am gasit fetelor la capitolul cu numarul 7.

sa avem copilasi sanatosi!

Floricica Senior k.aurelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    bine te-am gasit Afro, e bine ca ai deschis alta pagina

Floricica Cu Vechime adelina75's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Bine ne-am gasit la un nou capitol....

Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Ce ziceti ca am reusit sa citesc tot...hahahaha sper sa nu uit ceva...

Multa sanatate le doresc Andrei, lui Evan, lui Darius si in general tuturor!

La multi ani Rares, Andra si Marius! Sa cresteti mari si sanatosi!

Aurelia, ce m-am distrat cand am vazut ce a zis Andra ("ba boule"), sigur de la gradi... Am vazut si pozeledin album si mi-au plact f mult. E o scumpa Andruska! Legat de concediu, e bun pretul si imi place ca mergeti mai multi impreuna. Super! Pupici!

Alina, chiar daca nu te-am mai prins, iti doresc un concediu placut alaturi de sot.Mi-a placut imparteala copiilor la bunici. Am vaut si filmuletele. E mare Marius si istet...Da Iulia a inceput sa traga spre tati.. Pupici de la noi!

Carmen, imi place f mult poza de la avatar. Sper sa-si faca efectul furazolidonul si sa-i iasa cat mai repede maselele lui Darius si fara prea mari probleme. Pupici!

Afro, imi place f mult poza cu Elenusha, bine ca ati mai iesit dar imi pare rau ca a racit puiuta. Indiferent de problemele pe care le-ai avea noi suntem alaturi de tine si va dorim multa sanatate.Cand vei vrea sa ne povestesti te ascultam cu mare drag. griji si la bebe din burtica. Pupici!

Ioana, ma bucur ca s-a obisnuit Cosmin cu bona si cu nu mai face mofturi. Nu stiai cat sunt de smecheri copiii, cu altii straini sunt mai cuminti decat cu parintii. sunt mici asupritori...hahaha. bine ca n-a patit mai rau cu jucaria in gurita.....of ce neatentie.. Ma bucur ca ati reusit sa luati biletele dpt mare si asa ca imediat fugiti in concediu. Pupici!

Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Ramona, pupici lui Alex si lui Seby si ma bucur sa aud numai de bine!

Ramona, voi cum sunteti? Ce fac baietii?

Mihaela, sper sa-i iasa lui Adi maselutele cat mai repede si fara prea mari probleme. Ce bine e in concediu lang puiutultau asa-i? Profita din plin. Pupici dulci de la noi!

Silvia scumpa, am vazut filmuletul cu Evan si mi-a placut enorm. Iulia se tot uita si para imi zicea sa-i dau replay. Imi place si cum vorbeste franceza.....hahahah Pe tine te imbratisez cu drag si sper sa nu-ti fie rau in sarcina. Pupici!

Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Nico, ce rau imi pare ca nu te-am mai prins, dar ma bucur ca ati reusit sa plecati intr-un final si voi. Sunt sigura ca va fi totul bine. Sper sa aveti o vreme frumoasa si sa va distrati! Pupici!

Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    La multi ani Lucas!

Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Acum va las si va doresc o noapte minunata fara evenimente neplacute!

Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    buna dimineata
    am facut cafeluta si va astept sa o bem impreuna

Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    azi nu mergem in parc pentru ca este prea cald, dar o sa merg cu Andra la Mc. Donald

Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    Ioana, multumesc pt urari

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari