Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata gazica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.07.2007
    Postari in forum
    2.384
    Sper sa nici nu ia dragul de el.
    Sanatate si voua

Floricica Cu Vechime adelina75's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Alina, felicitari pentru albumul zilei! Multumesc pentru dieta. Am sa o citesc din cap in coada. Spor si succes si tie!

Nico, si la noi e urat afara si de cateva ore ninge, dar nu se prea depunde pt ca pamantul este cald, presupun. M-am apucat de pizza. Aluatul e la dospit. Sper sa iasa ceva de capul ei.

Simona, multa sanatate mamei tale. Sper sa se simta mai bine si sa-si revina cat mai repede.

Cristina, sper sa vina mami a ta cu rezultate f bune! Asteptam vesti!

Moderator Floricica Senior wondermom's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    Alina, ce bine ca te urmareste un nutritionist... mult succes! sa imi trimiti si mie putina vointa poate incep si eu o cura de slabire :)

Ioana, la tine cum merge dieta?

Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Alina, chiar ca nu e asa de grea. Sper sa te poti tine de ea si sa slabesti cate kg iti doresti!

Ramona, ma bucur ca ai mai intrat sa ne spui de voi. Bine ca ai scapat de raceala si ce bine ca nu a luat si Bogdan. Succes maine la gradi!

Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Simona, merge in continuare bine. Acum stationez, ceea ce era de asteptat. Sper sa mai scad inca vreo 4 pana la sf ei.

Alina, buna idee cu urcatul scarilor.

Acum ma duc sa termin pizza pana nu se trezeste Iulica. Sa-mi tineti pumnii sa iasa ceva de capul ei. E pt prima data cand fac. Pusi! Pe mai tarziu!

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    s-a trezit Bogdi ,ii dau sa papt.

Simo, eu mi-am zis ca pana la vara tb sa slabesc macar 15kg ca am de unde(am ramas cu destule) si nu arata bine clisutele sa atarne :)))asta m-a motivat pe mine

Floricica Novice ellena77mc's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    Ioana ti-am raspuns ieri dar pe celalalt cap dupa aceea am vazut ca sunteti la cap 3...locuim in manastur pe aleea garbau..voi?

Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    nici eu nu ii dau Tedi dar am vazut la alti copii de varsta noastra ca beau...si noi facem suculet acasa si ii place mult

Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    E buna dieta si nu mi se pare grea ...trebuie sa fac si eu cevasa slabesc ptr ca din iulie incep serviciul si poate ajung la kg de la care am plecat...am de dat vreo 6-7kg

Floricica Debutanta ciobanu.cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2008
    Postari in forum
    1.022
    buna si de la noi....
    la noi a nins asa frumos azi....acum ploua
    eu pe Robert l-am scos afara pe ninsoare...l-am dus la soacra ca azi mama are comisia de pensionare.....si ii placea asa mult...statea numai cu fata in sus sa-i cada fulgii pe fata....
    sper ca azi bolnaviorii sunt mai bine....
    off....slabitul asta...sincer eu nu ma pot tine de diete...dar sa stiti ca sunt multumita de massaj...ma simt atre bine....

Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    pofta buna Bogdi! sa papi tot, tot