Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Va urez Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi.

Spor la discutii

Floricica Cu Vechime adelina75's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Bine ne-am gasit la cap 2. Va pupam pe toooooti!

Moderator Floricica Senior wondermom's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    buna seara tuturor!

noi maine dimineata plecam spre Botosani; vom petrece Craciunul si Revelionul la parinti si acolo nu voi avea cum sa intru pe net, asa ca va urez din suflet sa aveti parte de un Craciun fericit alaturi de copilasii vostri si Sarbatori Fericite!!!! petrecere frumoasa tuturor!

Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Simona multumim de urari si eu va doresc tot bine din lume un Craciun minunat cu un Mos plin de cadouri si un An Nou mult mai bun decat cel ce se incheie

Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    felicitari Marius, Alex si Daria pentru ca ati iesit pe primul loc la judetele voastre in cadrul concursului Minimos... sa primiti jucarii frumoase si sa va bucurati de ele!!

Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    multumesc Alina! noi cred ca o sa o tinem tot intr-o petrecere la Botosani... dupa Craciun, vine Sf Stefan (onomastica sotului), apoi avem un botez (o nepotica de-a sotului), apoi Revelionul, apoi Sf Vasile (am vreo 3 Vasile in familie)... deci vine o perioada incarcata de evenimente placute

Floricica Senior mihaelaadrian25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.10.2008
    Postari in forum
    3.162
    multumim de urari, simona! craciun fericit si voua si un an mai bun, cu multa sanatate...

bine v-am gasit in casuta noastra noua!

Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    v-am pupat dulce si pe voi si pe prichindei... ma duc la treaba ca mai am o gramada de bagaje de facut... sa ne auzim cu bine la anul... puuuup!

Floricica Senior mihaelaadrian25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.10.2008
    Postari in forum
    3.162
    fetelor, va pup si eu... nu merg la treaba, ci la nani...mi-e un somn.

va urez noapte buna!

Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Simona nu numai noi am iesit primii la judete,trupa este asa:Marius(arad),Razvan,(bihor) Bogdan(brasov);daria(dolj),Eliza(sibiu) Alex(teleorman).

eu am zis ca renunt,dar fetele au sarit in ajutor,le multumesc din suflet si nu numai lor ci tuturor care l-au votat.acum asteptam sa vedem castigatori sa nu avem parte de surprize cum am avut eu parte la concursul cu poze haioase ca i-au taiat pe nedrept puncte la Marius de 5 ori poate si mai bine nr de puncte primite fraudulos,iar la altii au sters exact doar acele puncte nu inmultite de "n" ori.pentru acest lucru sunt suparata pe adminii acestui site si pe o mamica in privinta careia m-am inselat amarnic,care l-a considerat de o nota foarte mica pe bogdan,nu tineam sa-i dea 20 ,macar 12-13 ,nu 6,oricum nu-l ridica mai sus in clasament

Floricica Senior mykyduta's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    4.132
    Bine v-am gasit in casa noua dragelor!!!!!!
    Spor la discutii!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari