Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime adelina75's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504

Copilasi de primavara/vara 2007 cap.13

Chiar daca acest capitol are nr.13, sunt sigura ca nu va fi cu ghinion (nu cred in superstitii).....pupici

Moderator Floricica Senior wondermom's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    Bun gasit in casa noua! nici eu nu cred in superstitii... sunt convinsa ca omul sfinteste locul, asa ca depinde de noi ca noul capitol sa nu fie cu ghinion... spor la discutii!

Floricica Senior mihaelaadrian25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.10.2008
    Postari in forum
    3.162
    buna, fetelor.
    imi pare foarte rau ca trec asa de rar pe la voi, dar sunt ocupata...cu scoala, cu adi, cu tot felul de cursuri.
    adi e bine, merge zilnic la gradi, invata tot timpul lucruri noi, poezii, cantece, jocuri. e mult mai intelegator, pot povesti multe cu el, ma ajuta prin casa...
    bebe mic e activ in burtica, uneori si noaptea. sper sa fie bine pana la capat, sa fie sanatoasa, asta e cel mai important.
    le urez bolnaviorilor multa sanatate.
    simona, drum bun spre BT(sper ca am inteles bine).
    multumim frumos de urari!
    va pup si va imbratisez cu mult drag! o sa incerc sa intru mai des:)

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Buna seara,
    Bine va-am gasit in casa noua.

Simona,distractie placuta saptamana viitoare.
    Ramo,sanatate baietilor
    Miha,pe la noi este o vb,mai rarut ca-i mai placut:) toate suntem ocupate,sanatosi sa fim.Nici eu nu am timp sa intru mereu,de multe ori intru doar pe fuga ,citesc cateva pagini,vad ce mai fac fetele ,dar nu mai apuc sa si scriu ceva.

Nico,harnicuta ca intotdeauna,Eu m-am molipsit de la tine,vinera ca si la tine am zi de curatenie:)

Ioana,ai vazut ca incet incet se acomodeaza si Cosmin,Cu mancarea ce sa zic, s-o fi vorbit cu Marius,ft rar mananca felul 2,
    Iuliana,Silvia cum sunteti?
    Aurelia,Ramo sa stapaneasca sanatosi cizmultitele si sa aiba grija de ele sa aiba ce umple Mos Nicolae:)

Universul Femeii Universul copiilor
    Modificata de alinna; 12.10.2010 la 22:49:42.

Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Poate in acest capitol o sa reusesc sa postez mai des

Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Astazi am sunat la o tanti la Praid sa facem rezervare la 2 camere.plecam pe 31 octombrie si stam o saptamana,Ne-a convenit la tanti aceasta deoarece aceste 2 camere au baie proprie fiecare si au comuna o bucatarie,De data aceasta o luam si pe mama cu noi:)

Floricica Avansata ramolucas's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.283
    Buna fetelor...bine v-am gasit la un nou capitol...
    Cam tarziu,dar va servesc cu o cafeluta sau cu un capuccino?

glitter-graphics.com
    Modificata de ramolucas; 13.10.2010 la 11:31:55.

Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.283
    Azi dimineata cand l-am lasat pe Lucas la gradi a plans...nu se lasa de mine nicicum...pe urma l-a luat doamna educatoare si l-a dus la copii si mi-a facut semn sa plec...am stat si am ascultat la usa daca mai plange :) dar s-a oprit imediat din plans...sunt curioasa daca s-a tinut teatrul de papusi...

Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.283
    La multi ani Coca!!!

glitter-graphics.com

Ce mai fac baietii? cum sunteti ? nu ai mai intrat de mult pe la noi sa ne povestesti ce mai faceti...
    Modificata de ramolucas; 13.10.2010 la 11:45:22.

Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.283
    Citat Postat de wondermom Vezi mesajul
    Bun gasit in casa noua! nici eu nu cred in superstitii... sunt convinsa ca omul sfinteste locul, asa ca depinde de noi ca noul capitol sa nu fie cu ghinion... spor la discutii!
    Simo, concediu placut...da, sunt cam multe medicamente, dar si-au facut efectul...

Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.283
    Citat Postat de alinna Vezi mesajul
    Astazi am sunat la o tanti la Praid sa facem rezervare la 2 camere.plecam pe 31 octombrie si stam o saptamana,Ne-a convenit la tanti aceasta deoarece aceste 2 camere au baie proprie fiecare si au comuna o bucatarie,De data aceasta o luam si pe mama cu noi:)

Ce bine ca mergeti la Praid...nu mai tin minte, dar parca ati fost si in primavara asa-i? ei, o sa aveti si ajutor daca o luati si pe mama ta cu voi...va mai relaxati putin ...:)
    Modificata de ramolucas; 13.10.2010 la 11:57:22.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari