Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andreea.budica's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.09.2012
    Postari in forum
    6

Ce cadou as putea sa iau unei fetite de 2 ani?

vine ziua la fetita nasilor si nu stim ce cadou am putea sa ii luam..o sa faca acum in septembrie 2 ani..ne-am gandit la o pereche de role sa le aiba pe viitor..chiar nu stim ce sa ii luam...si vroiam sa stiu si parerea voastra...ms..

Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    Fetita mea a fost foarte incantata cand, la aniversarea de 2 ani, a primit cadou un aragaz de jucarie. E defapt aragaz+chiuveta+ustensile de bucatarie. I-a placut foarte mult din prima clipa si inca se joaca cu placere de-a gospodina (acum are aproape 4 ani).
    Tot la 2 ani a primit cadou casuta Hello Kitty, din piese tip lego... Si cu asta s-a jucat si inca se joaca cu multa placere.
    Fetitei mele ii place foarte mult si PlayMobil.

Acum depinde si ce gen de jucarii prefera fetita nasilor. Poate ii plac papusile, sau poate nu ii plac deloc. Poate ii plac puzzle-urile... Sau instrumentele muzicale de jucarie.
    Cel mai bine este sa te consulti cu parintii...

sadia
    Guest
    E ffff simplu la varsta. asta......daca intri intr-un magazin de jucarii,sigur vei iesi cu cadoul.......

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    eu i-am cumparat fetitei mele un ursulet bubu povestitor in limba romana si i-l fac cadou pe 16 ianuarie, cand implineste 2 ani, sper ca o sa ii placa! il poti gasi pe internet, acum depinde si de bugetul pe care il ai (ursuletul este 129 lei + 18 lei curierul)

Floricica Nou Venita praga100's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2014
    Postari in forum
    1
    Depinde foarte mult de buget. Eu i-am luat recent la al meu o jucarie de cada din asta si ii place foarte mult, costa 40 de lei.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari