Vezi rezultatele sondajului: Care crezi ca este pretul corect pentru cursul de lima engleza la gradinita?

Votanti
5. Nu poti vota in acest sondaj
  • 10lei/luna

3 60,00%
  • 16lei/luna

2 40,00%
  • 20lei/luna

0 0%
  • mai mult

0 0%
Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita DanaBu's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2012
    Postari in forum
    4

Interesant Care este pretul corect?

Dragele mele,

In ultimele 3 saptamani am primit la gradinita mai multe oferte de cursuri de limba engleza pentru copilasi cu varstele intre 3-5 ani. In comparatie cu anul acesta cand pretul este de 3 lei/ora, deci 12/luna, anul viitor se pare ca parintii vor plati 5 lei/ora deci 20 lei/luna.

Sunt destui parinti care nu stiu daca vor accepta. La voi care este pretul pentru asemenea curs ?

Sa facem o revolutie zic eu :D
    Modificata de DanaBu; 23.03.2012 la 14:35:28.

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Citat Postat de DanaBu Vezi mesajul
    Dragele mele,

In ultimele 3 saptamani am primit la gradinita mai multe oferte de cursuri de limba engleza pentru copilasi cu varstele intre 3-5 ani. In comparatie cu anul acesta cand pretul este de 3 lei/ora, deci 12/luna, anul viitor se pare ca parintii vor plati 5 lei/ora deci 20 lei/luna.

Sunt destui parinti care nu stiu daca vor accepta. La voi care este pretul pentru asemenea curs ?

Sa facem o revolutie zic eu :D
    Au doar patru ore de engleza pe luna,adica o ora pe saptamana?

Membru inregistrat la
    23.03.2012
    Postari in forum
    4
    da, o ora impartita in doua cursuri de 30 min, ca sa nu oboseasca

Floricica Avansata danamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    1.699
    La noi s-au cerut 10 lei pe luna.Eu nu prea inteleg cum vine treaba asta, fiind gradinita de stat. Ce face doamna care tine orele, baga pur si simplu banii in buzunar?
    Desi nu e asta treaba mea, eu dau cat se cere, la ce se cere, fara sa intreb, dar mi se pare ciudat sa astepti sa faca parintii cheta sa-ti dea banii o data pe luna, nu tu stat de plata,nu fluturas,nu nimic.

Membru inregistrat la
    23.03.2012
    Postari in forum
    4
    Citat Postat de danamamy Vezi mesajul
    La noi s-au cerut 10 lei pe luna.Eu nu prea inteleg cum vine treaba asta, fiind gradinita de stat. Ce face doamna care tine orele, baga pur si simplu banii in buzunar?
    Desi nu e asta treaba mea, eu dau cat se cere, la ce se cere, fara sa intreb, dar mi se pare ciudat sa astepti sa faca parintii cheta sa-ti dea banii o data pe luna, nu tu stat de plata,nu fluturas,nu nimic.
    Ai mare dreptate. Cica sunt obligate de fie PFA, dar nici vorba de asa ceva. Si daca ar fi autorizate, preturile ar creste, nu?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari