Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nikaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    am incercat la toate cresele din sect 3 dar ma m lovit de acelasi raspuns negativ nu mai sunt locuri pe nicaieri pt la toamna!insa o domnisoara f draguta mi a spus mai pe ocolite k trebuie sa ma recomande cineva la doamna direcoare k sa mi inscrie fetita la cresa!asa k am marea rugaminte la voi cele care aveti copilasul la cresa in sect 3 dak ma poate recomanda si pe mine cineva la vreo doamna directoare si merg si eu la dansa cu o atentie ceva k am inteles k altfel na m nici o sansa!avem mare nevoie de cresa pt k mamaie a murit acum acum 4 luni eu lucrez si in ture de noapte iar sotul meu lucreaza de luni pana vineri 12 ore pe zi si ne este f greu astept cu nerabdare orice sugestie sau sfat va multumesc din suflet!id ul meu este maria_luisssa@yahoo.com in speranta k poate cineva ma poate ajuta! va multumesc!

Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    nu ma poate ajuta nimeni?

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    daca nu va ajuta nimeni eu zic ca aveti doar 2 solutii ori mergeti dvs direct la directoare cu o atentie si ii explicati situatia sau apelati din nou la d-soara respectiva care va sugerat ce sa faceti si rugati-va de ea sa va ajute evident ii dati si ei ceva...altfel nu vad cum ati putea rezolva problema

Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    domnisoara era probabil o sora sau vreo ruda a unui copilas de acolo si de aceea mi a dat sfatul acesta mai pe ocolite probabil ea stia cum merg ,,treburile,,pe acolo oricum mersi pt sfat!

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    eu v-am spus sa mergeti direct pt ca eu asa am facut, noi nu avem pe nimeni aici in oras care sa ne ajute si m-am dus direct si le-am spus ce vreau si cu atentia de rigoare s-a rezolvat..oricum presupun ca la iasi e mult mai simplu decat in bucuresti.mult succes

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari