Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ana_maria18's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2007
    Postari in forum
    14
    buna ziua am mare nevoie de un sfat sunt o mama singura care nu are cine sa ma ajute cu bebe si in toamna o s o dau la cresa dar trebuie neaparat saptamanal pentru ca programul meu de la job se termina la 18.00 iar la cresa tre sa fiu la 17.00.nu imi permit o bona si locuiesc la 20 km de bucuresti nu stiu ce sa fac poate ma ajutati cu un sfat trebuie neaparat sa am un job ptr ca altfel nu o s am bani dupa terminarea concediuluil

asteptsfaturi

toate vesele

multumesc

Floricica Nou Venita crnmihaela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2009
    Postari in forum
    58
    buna ana.da este f bine.fiica mea acum care ar 4 ani a fost la saptamanal si e si nepotica mea.nu sunt probleme.acolo invata multe si sta in colectivitate.asa ca nu iti fa probleme.gaseste o cresa buna si o sa fie f bine.pana la 3 anisori il tine la cresa.cat are ala mic?in ce zona stai?la 1 an si 1 luna cam asa ti-l primeste.poop

Floricica Nou Venita ana_maria18's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2007
    Postari in forum
    14
    buna multumesc ca mi ai raspuns uite cea mica a mea are 1 an si 1 luna si inn toamna vreau s o dau pentru ca dupa aceea s incep munca .Eu sunt din buc da m am mutat in judetul dambovita - tartasesti din motive familiare iar din buc pana la mine acasa sunt 30 km pe care i fac dar avem masina si nu e problem da ....stii cum e noaptea cu copilul etc....si sunt asa de suparata ca o s o las la cresa da alta solutie nu cerd ca as avea ,cresa care am gasit o este in bucuresii noi pajura nu prea stiu noaptea cum o s fie directoarea pare foarte de treaba si ma asigurat ca este ok da nu a vrut sa imi dea alte detalii.
    poate cansd ai timp mai discutam cate ceva ptr ca nu prea am cu cine :)) sa m a sfatuiesc
    pup
    numai bine

Floricica Nou Venita nikaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    nu stiu dak este discutia potrivita dar am mare nevoie de ajutorul vostuvreau sa mi inscriu fetita de 1 an si 7 luni la cresa din toamna si nu stiu ce acte imi trebuiesc si cand anume se fac inscrierile?noi stam langa hipermarchetul auchan imi recomanda cineva vreo cresa prin apropiere?ea se obisnuieste cam greu intru un mediu nou pt k am crtescut o doar noi si buni iar buni a murit acum 3 luni si noua ne este foarte greu pt k lucram amandoi astept sugestiile voaste si va multumesc ff mult

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari