Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita MariaSt1's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2013
    Postari in forum
    1

Doresc sa ma angajez ca bona

Sunt o doamna in varsta de 50 de ani cu experienta vasta acumulata in propria familie, harnica,nefumatoare,curata,rabdatoare,sociabila,care stie sa se adapteze cu usurinta oricarei situatii,diplomata,iubesc copiii si gatesc ca un bucatar de 5 stele.Ma puteti contacta pe mesageria privata.

ADY_ELA
    Guest
    Sunt in cautarea unei bone pentru fetita mea in varsta de 1 an si 10 luni.
    Caut o persoana cu pregatire/studii, experienta ,iubitoare de copii, rabdatoare,atenta,ordonata,sociabila,serioasa,de care sper sa se ataseze fetita mea.
    Doresc sa mi se furnizeze o lista de refeinte cu datele de contact ale familiilor anterioare pentru care ati mai lucrat,sa avem o colaborare pe termen lung,sa educati si sa ingrijiti fetita, dar si un menaj usor,gatit,
    spalat,calcat, curatenie cand este necesar.
    Caut cea mai buna bona pentru fetita mea.

Astept raspunsul dumneavoastra pe adresa de meageria privata.

Multumesc anticipat

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Citat Postat de ADY_ELA Vezi mesajul
    Sunt in cautarea unei bone pentru fetita mea in varsta de 1 an si 10 luni.
    Caut o persoana cu pregatire/studii, experienta ,iubitoare de copii, rabdatoare,atenta,ordonata,sociabila,serioasa,de care sper sa se ataseze fetita mea.
    Doresc sa mi se furnizeze o lista de refeinte cu datele de contact ale familiilor anterioare pentru care ati mai lucrat,sa avem o colaborare pe termen lung,sa educati si sa ingrijiti fetita, dar si un menaj usor,gatit,
    spalat,calcat, curatenie cand este necesar.
    Caut cea mai buna bona pentru fetita mea.

Astept raspunsul dumneavoastra pe adresa de meageria privata.

Multumesc anticipat
    Citat Postat de MariaSt1 Vezi mesajul
    Sunt o doamna in varsta de 50 de ani cu experienta vasta acumulata in propria familie, harnica,nefumatoare,curata,rabdatoare,sociabila,care stie sa se adapteze cu usurinta oricarei situatii,diplomata,iubesc copiii si gatesc ca un bucatar de 5 stele.Ma puteti contacta pe mesageria privata.

Dragelor,

Pentru protectia voastra va rog sa nu mai furnizati informatii si date personale pe forum. Nu uitati ca forumul este unul public si informatiile pe care le postati aici sunt vizibile oricui.

Pentru a lua legatura una cu cealalta va rog sa folositi mesageria interna a site-ului. Din pagina voastra de profil, intrati la Mesaje, Mesaj nou, completati campul Catre cu username-ul persoanei pe care doriti sa o contactati si scrieti mesajul, apoi apasati butonul Trimite.

Floricica Nou Venita Andreea_A's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2017
    Postari in forum
    3
    Buna ziua,

Mai sunteti interesata de un loc de munca ca bona?

Multumesc,

Andreea.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari