Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita raluseta19's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2009
    Postari in forum
    13
    Fetelor cum ati gasit bona potrivita? Eu trebuie sa ma intorc la servici si sunt diperata ca nu stiu cum sa fac cu Ioana. As fi vrut sa apelez la o agentie de bone dar am auzti numai povesti de groaza...

Floricica Nou Venita xandra.rux's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2009
    Postari in forum
    12
    Eu am gasit bona prin cunostinte. Am intrebat in stanga si in dreapta si la recomandarea unei prietene am gasit-o pe doamna care se ocupa de Ruxi si de care sunt foarte multumita. Nici eu nu am incredere in agentii

Floricica Nou Venita ioana35's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2011
    Postari in forum
    9
    Eu am gasit printr-o agentie de pe Calea Plevnei, www.cleaning-babysitting.ro, este o d-na Cristina, foarte buna, mi-a adus 7 bone, nu stiam pe care s-o aleg. acum sunt fericita, am platit un comision, dar am garantie, si s-a meritat! V-am pupat! :)

Floricica Nou Venita ioana35's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2011
    Postari in forum
    9

Foarte Bine www.cleaninng-babysitting.ro

Citat Postat de raluseta19 Vezi mesajul
    Fetelor cum ati gasit bona potrivita? Eu trebuie sa ma intorc la servici si sunt diperata ca nu stiu cum sa fac cu Ioana. As fi vrut sa apelez la o agentie de bone dar am auzti numai povesti de groaza...

te vei ingradosti de agentia asta! este super, e diferenta de la cer la pamant fata de alte agentii...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari