Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita elena26's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2007
    Postari in forum
    26
    Buna fetelor!

Am un baietetl de 1n si 5 luni si as vrea sa il dau la cresa. Cea mai apropiata cresa de mine este cea de la Titan II. Am auzit pareri pro si contra referitoare la aceasta cresa. Aveti sau ati avut copii acolo? Cum este personalul, mancarica, au jucarii? Ma intereseaza in mod deosebit cum se comporta doamnele ingrijitoare cu copii.

Va multumesc!

Sanatate multa si voua si la pitici!

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Si eu o sa il duc pe Edi la cresa Titan II si as vrea si eu informatii in special despre cum sunt ingrijitoarele, am mari temeri legate de asta

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    L-am dus pe Edi de vineri la Cresa Titan II, este curat este renovata personalul mi s-a parut ok insa nu sunt foarte multumimta momentan pentru ca in 2 zile de cresa l-am luat cu 2 zgaibe, vineri cu o zgarietura pe tampla si ieri cu un ditamai cucuiul. Stiu ca sunt multi copii, ingrijitoarele sunt putine si nu pot sa ii supravegheze pe toti insa sunt mama si nici unei mame nu cred ca ii convine sau poate sa stea linistita in conditiile in care 2 zile de cresa 2 lovituri la cap

Floricica Senior ruxxa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    unde este cresa Titan II ? chiar la Titan ?

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari