Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mamialex's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    1
    Buna ziua dragi parinti,

Sunt mamica unui baietel de 1.6 luni, m-am intors la serviciu cand acesta avea 1 an, pentru ingrijirea lui angajand o bona printr-o agentie specializata. Dupa o luna am schimbat-o iar cea de-a doua este si in prezent la noi, insa nu sunt foarte multumita de ea. Pentru 9 h ingrijire ii ofer 800 ron/luna si 100 ron ptr menaj usor.

Am auzit ca exista gradinite/crese private care primesc copii la 1.6 luni, insa as vrea sa stiu parerea unor parinti care au inca copiii in acele gradinite. Ce probleme ati intampinat? Cum a fost adaptarea? Cum sunt ingrijiti? cati bani dati si ce vi se ofera de ei? care sunt cresele/gradinitele de care sunteti multumiti?

Sper sa ma puteti ajuta, caci odata cu noul an as vrea sa fac schimbari:)

multumesc, catalina

Floricica Nou Venita nikaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    am o fetita d 1 an si 4 luni pe care pana acum a crescut o bunika dar din pacate buni a murit sapt trecuta si suntem disperati pt k nu avem cu cine sa o lasam

Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    am o fetita d 1 an si 4 luni pe care pana acum a crescut o bunika dar din pacate buni a murit sapt trecuta si suntem disperati pt k nu avem cu cine sa o lasam

Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    care dintre voi aveti bb la cresa in sect 3?am o fetita d 1 an si 4 luni si suntem disperati pt k buni a murit sapt trecuta si nu avem cu cine s o lasam si nu cunosc pe nimeni kare are bb la cresa

Floricica Senior k.aurelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    Eu am fetita la cresa care este pe Fizicienilor. Maine cand o duc la crese o sa intreb directoarea daca mai are locuri.

Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    26
    dak ai avut noroc si mai sunt locuri da mi un mes pe maryangel2929@yahoo.com sunt si eu draguta cudirectoarea si poate rezolv ceva

Floricica Nou Venita somnorik's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2008
    Postari in forum
    16
    sunt grady particulare care primesc copilasi mitettei.eu lucrez la o astfel de gradinita

Floricica Nou Venita somnorik's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2008
    Postari in forum
    16
    sunt grady particulare care primesc copilasi mitettei.eu lucrez la o astfel de gradinita

Floricica Nou Venita dragosdorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2008
    Postari in forum
    4
    am un bb de 1 an si o luna.stie cineva de crese in galati?mai exista asa ceva?

Floricica Nou Venita lumy2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2008
    Postari in forum
    1
    la ce gradinita lucrezi?somnorik

Floricica Nou Venita agadu's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.09.2009
    Postari in forum
    2
    acum am vazut mesajul tau. eu mi-am dat fetita la 2 ani la cresa privata. am fost cu ea cand am ales cresa. ce sa-ti spun: a plans cred ca vreo luna, dimineata cand o lasam. dar se potolea in 5 min - cateodata mai stateam si ascultam sa vad ce se intampla. Cateodata se potolea mai greu. Fetei mele nu ii plac grupurile mari de copii si se speria. Dar educatoarele zic eu ca fac diferenta. daca stiu sa se poarte si au drag de copii, reusesc. sfatul meu este sa faci selectie si apoi sa mergi si cu baietelul, sa "aleaga" el. Curaj

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari