Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Fetelor as vrea sa stiu daca sunt piticuti la aceasta cresa, ce parere aveti despre cresa, cum este programul, cum este personalul. . .

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Sau daca stiti alte crese de stat sau particulare in zona Dristor-piata Ramnucul Sarat-Piata Ambrozie

Floricica Senior krissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2008
    Postari in forum
    3.803
    Buna. Este o cresa de stat la piata Bobocica, pe partea cu liceele... am inteles ca este frumos amenajata si curata... as vrea sa merg sa inscriu si eu fata acolo... mai este o gradinita particulara unde primesc copii de toate varstele si are preturi mai mici decat alte gradinite... este pe partea cu stadionul Olimpia chiar langa stadion, am fost inauntru si este frumos si mancare este facuta in buc proprie... mai multe nu stiu sa-ti spun

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Merci Cristina Sunt cam departe pentru mine. Eu nu conduc asadar trebuie sa gasesc ceva aproape unde sa il pot duce pe jos. Eu stau in zona pietei Ramnicul Sarat.

Floricica Senior krissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2008
    Postari in forum
    3.803
    Am o prietena a carei fetita a mers azi pt pt zi la cresa cercelus, da' nu stiu sa-ti spun mare lucru... doar ca nu a lasat-o sa stea cu fata inauntru... cum au intrat i-au spus sa plece ca sa nu observe copilul si sa planga... mai am auzit de o cresa de stat pe la Ambrozie (nu stiu exact unde), dar am inteles ca nu sunt conditii prea bune... Cresa de la bobocica n-ar fi chiar departe de voi, doar ca nu e mijloc de transport pe partea aia

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Ar fi 102 pana la bobocica insa e teroare dimineata in 102. Daca mai vorbesti cu prietena ta poate iti da mai multe detalii cum e la cresa Cercelus mi-ar fi de mare ajutor

Floricica Senior ruxxa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    buna eu sunt prietena de care vb cristina...intradevar nu m-a lasat sa stau cu ea dar tot raul spre bine eu sunt multumita

Floricica Senior ruxxa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    si din cate stiu eu e foarte bine vazuta cresa asta....

Floricica Nou Venita papusica29's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2007
    Postari in forum
    3
    Buna.
    Eu am fetita inscrisa la aceasta cresa de un an de zile si sunt foarte multumita.
    Intr-adevar din momentul cand o lasi acolo nu mai ai acces, dar pana la urma tot raul este spre bine. A durat cam o luna de zile pana s-a acomodat acolo si apoi mergea si merge de placere.
    La 2 ani si 4 luni fetita mea stie poezii, cantecele si se joaca foarte frumos. Are un program bine stabilit cu care s-a acomodat si il respectam si acasa. Doamnele asistente si infirmiere sunt foarte amabile, poti discuta cu ele orice.
    Nu asteapta sa le dam bani, eu doar cu diversele ocazii le-am luat cate o atentie, gen o cutie de bomboane, o cafea si mi-au multumit.
    Deci, o recomand cu caldura.
    Mult succes.
    Modificata de papusica29; 01.07.2010 la 14:04:40.

Floricica Nou Venita sona's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    1
    buna fetelor,am vazut ca stiti ceva de cresa asta cercelus ????unde e mai exact si ce conditii sint...eu stau la mihai bravu..langa metrou...si vreau sa inscriu fetita face 2 ani in octombrie,mai am un baietel si imi trebuie ceva aproape...cum ajung..???va rog sa mi dati un raspuns...astept
    Modificata de sona; 24.08.2011 la 14:07:29.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari