Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maria53's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2009
    Postari in forum
    2

Ofer servicii bona Bucuresti

Dragi mamici, ma numesc Maria, sunt din Bucuresti, am 53 de ani, sunt pensionara si in ultimii 4 ani am lucrat ca bona. Iubesc mult copiii, sunt o fire foarte sociabila, maleabila, vesela si in acelasi timp stiu cand si cum sa impun limite. Am multa rabdare cu ei, imi face placere sa ma joc cu ei, sa le raspund la intrebari si sa le explic lucruri si consider ca in felul acesta pot ajuta la educarea si cresterea lor. Daca sunteti interesate de o bunica tanara si vioaie care sa va ingrijeasca copiii cu drag.

Floricica Nou Venita nix07's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2009
    Postari in forum
    8
    Buna Maria! Eu am o fetita de 1 an si am nevoie de bona. Daca mai este valabil anuntul tau, te rog, contacteaza-ma la adresa
    Multumesc!
    Modificata de gabitzza; 10.06.2010 la 11:41:44.

claudia73
    Guest
    Cat mai costa serviciile unei bone ? Program de lucru intre orele 9,00 - 18,00.

Floricica Avansata crocodil's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2008
    Postari in forum
    1.352
    Buna,
    Stie cineva cum pot gasi o bona serioasa si de incredere? Sora mea are nevoie din septembrie ,pe termen lung pt. 2 copii de gradi. in Buc sect 3 zona Mall Vitan. Programul normal e l-v intre ora 13:00 si 18:00 Daca stiti pe cineva serios puteti sa-i dati adresa de mail florenta.bran@yahoo.com

Floricica Debutanta michelle2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2008
    Postari in forum
    691
    in ce zona locuiti, daca mai e valabil...?

Floricica Nou Venita lenke's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2009
    Postari in forum
    9
    Buna ziua dragi mamici.
    Eu sunt Lenke din Brasov,mama a doi copii,casnica,curata,responsabila,fire vesela,inzestrata cu multa rabdare si dragoste,i-miofer serviciile pentru ingrijirea unui copil.
    Am 42 de ani,nivel de studii Liceu.
    Sunati-ma cu incredere:0752086940///////0368442831////sau lenke67@yahoo.com

Floricica Nou Venita diduca's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    3
    Buna ziua , dragi mamici .
    Sunt Diduca ,am 41 de ani , mama a unui baiat de 21 de ani , si a unei fetite de 11 ani . Locuiesc in Militari , in apropierea pietei Gorjului , sau a gurei de Metrou Statia Gorjului .
    Sunt nefumatoare , foarte curata ,rabdatoare si iubesc foarte foarte mult copiii .
    Cu mare drag imi ofer serviciile pt a va ingriji copilasul .
    Raspund la tel 0723.083.120 sau pe adresa de e-mail teo37g@yahoo.com

Floricica Nou Venita diduca's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    3
    imi cer scuze , din greseala am citat-o pe Lenke

Floricica Nou Venita carmeniliescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    10
    Pentru cine mai cauta bone sau pentru persoanele care vor sa se angajeze ca bona, va recomand site-ul <a href="http://cautabona.ro" target="_blank">CautaBona.ro</a>. Iti poti creea profil complet de bona si poti aplica direct la anunturile parintilor.

Floricica Nou Venita maria53's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2009
    Postari in forum
    2
    Anuntul este din nou valabil. O parte din anuntul meu initial a fost editat, asa ca tin sa precizez ca locuiesc in sectorul 6, dar nu ma limitez numai la acest sector.

Floricica Nou Venita ralluca.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.05.2011
    Postari in forum
    2
    buna seara!ma numesc raluca,am 22ani si sunt din iasi(Alexandru cel bun).as dori sa lucrez ca bona,doar ocazional(doresc sa specific ca lucrez tot in acest domeniu),in zilele in care sunt libera,seara,sau noaptea,cand aveti o problema de rezolvat si vreti sa va lasati sufletelul pe maini bune si sa stiti ca cineva se ocupa de el cu drag(toti muncim pt bani,dar cand pui si suflet in aceasta meserie,viata e mult mai frumoasa,e ca o poveste).pot spune ca imi place cu adevarat ce fac,incerc sa nu dezamagesc si sa ma fac cat mai placuta.daca cineva e interesat de ce am scris eu(ceea ce conteaza mai putin,pt mine conteaza persoana)ma puteti contacta pe:belcescu_raluca@yahoo.com sau la nr 0746964839

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari