Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita simonca's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2011
    Postari in forum
    2

Cautam bona part - time Bucuresti

Familie tanara, angajam bona cu experienta pentru baietelul nostru in varsta de 1 an si 10 luni. cerinte: o persoana calda, rabdatoare, iubitoare de copii, calma, inclinata spre joc interactiv cu copilul. Program 6.5 ore/zi, 5 zile/ sapamana. Piata Iancului

Floricica Nou Venita ioana35's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2011
    Postari in forum
    9
    Buna,

Eu am gasit prin Curatenie - Firma de curatenie - Servicii de curatenie - Menajere - Cleaning & Babysitting , am sunat, am facut o programare, d-na Cristina m-a ajutat la interviu cu multe bone din zona Pajura (ca eu acolo locuiesc). N-am platit decat 50 lei ptr interviu. Fiecare bona are un dosar cu toate documentele, au si referinte, iar eu acum sunt f incantata de bona mea, a trecut 1 an si inca n-am probleme. Agentia asta lucreaza calitativ, nu cantitativ, cred ca e cea mai buna din cate am inteles... La referinte, am vazut ca apare recomandata de Amalia Nastase si Maria Marinescu. Incearca si tu, n-ai de unde sa stii pana nu vezi, si nu cheltuiesti pentru inceput decay 50 lei...:)

Ioana

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Ioana, poate esti bine intentionata, insa ce faci tu e reclama in toata regula si cotravine regulilor acestui site!

Floricica Nou Venita alina_mrr's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1

Zambitor

Buna seara, as fi interesata de postul de bona. Sunt studenta si am mai avut grija de bebelusii prietenilor de familie.
    Daca sunteti interesata va las adresa mea de e-mail: alina_mrr@yahoo.com
    O seara placuta

Floricica Nou Venita guyuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    2
    buna ziua,

am citit emailul Dvs si daca mai este de actualitate, m-ar interesa sa avem o discutie.
    Emailul meu este loredana_ruse2005@yahoo.com sau tel 0747 042 428.
    Daca doriti ma puteti contacta sau lasati un contact aici.

O zi buna

Floricica Nou Venita mironescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2012
    Postari in forum
    2
    Buna seara. Munele meu este Mironescu Andreea si sunt interesata de oferta dumneavoastra.Sunt o persoana serioasa, iubitoare de copii si rabdatoare.Sunt foarte vigilenta , responsabila ,fiind ,deci o persoana de incredere.Daca aveti incredere in mine puteti sa discutamAdresa mea de mail este miro_andreea_roxi@yahoo.com

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari