Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita denisa2013's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2013
    Postari in forum
    1

Caut bona, zona berceni

Caut bona, zona berceni, constantin brancoveanu, 11 ore pe zi, o saptamana da una nu, fara weekenduri....doamna la 40-60 ani serioasa pentru o fetita de aproape 2 ani. Multumesc

Floricica Nou Venita lauraholbura's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2013
    Postari in forum
    5
    Buna ziua, sunt Laura, am varsta 42 de ani, locuiesc an zona Colentina, mama a trei copii si lucrez de 9 ani cu copii.

Floricica Nou Venita michutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.09.2013
    Postari in forum
    3

Doamna, 53 ani, serioasa si mare iubitoare de copii

Buna ziua,

Daca mai este de actualitate anuntul, sunt interesata de ingrijirea unui copil,in regimul stabilit de dumneavoastra.
    Am 53 ani, sunt mama unui baiat de 31 de ani, casatorit, sunt responsabila, serioasa si mare iubitoare de copii.
    In prezent lucrez de acasa - tin contabilitatea unor firme mici.
    Sunt iubitoare de animale si natura.
    Astept raspunsul dumneavoastra, indiferent de situatie.
    Nr. meu de telefon este: 0726 478 963

Floricica Nou Venita camy66's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2013
    Postari in forum
    2
    Buna ziua! Am 47 ani, am si eu o fata de 16 ani pe care am crescut-o singura, am experienta cu copiii din propria familie, sunt o fire calma, rabdatoare, blanda, iubesc copii si animalutzele. Am studii superioare, dar din pacate din iunie am ramas somera. Stau in zona, vis-a-vis de Cultural pe Vatra Dornei. Astept cu drag sa ma contactati pe mesaj privat

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari