Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ureche_codruta's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2014
    Postari in forum
    2

Caut bona-urgent

Buna ziua,

Caut bona pentru baitelul meu de 1 an.E foarte energic,vesel si vorbaret(bine inteles-in limba lui).Inca nu merge in picioare.Caut o persoana careia ii plac copiii,blanda,calma,energica in acelasi timp,serioasa,responsabila,sa nu tipe la el,atenta si sa nu il lase sa planga. Am nevoie doar sa il scoata putin afara in fiecare zi(aici depinde si de anotimp), sa ii dea sa manance , sa il supravegheze cat doarme si sa se joace cu el. NU cer curatenie, calcat, nimic suplimentar.Programul e de 6 sau 7 ore pe zi,5 zile pe saptamana.Eu muncesc in ture:o zi dimineata si una dupa amiaza,in consecinta asa va munci si ea.In plus am nevoie de ea si in doua weekenduri pe luna deoarece in unul muncesc iar in altul nu.Multumesc anticipat.
    Tel:0732805565
    Modificata de ureche_codruta; 21.10.2014 la 22:40:30.

Floricica Nou Venita ureche_codruta's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2014
    Postari in forum
    2
    Multumesc.Am omis acest aspect.Locuiesc in Bucuresti,sector 5,zona Petre Ispirescu.

Floricica Nou Venita cristela1's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2012
    Postari in forum
    88
    Eu am o vecina disponibila.Daca mai e inca anuntul valabil as putea vorbi cu ea.Doamna are experienta si e o femeie foarte blanda,mie imi e tare drag de ea si ii vorbeste foarte frumos copilului meu de fiecare data cand ne intalnim.

Floricica Nou Venita BarganClaudia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2014
    Postari in forum
    2
    Citat Postat de cristela1 Vezi mesajul
    Eu am o vecina disponibila.Daca mai e inca anuntul valabil as putea vorbi cu ea.Doamna are experienta si e o femeie foarte blanda,mie imi e tare drag de ea si ii vorbeste foarte frumos copilului meu de fiecare data cand ne intalnim.
    ma intereseaza si pe mine o bona. daca vecina e ok, in sensul ca v-ati lasa copilul cu ea
    multumesc

Floricica Nou Venita cristela1's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2012
    Postari in forum
    88
    scrie-mi pe privat te rog numarul tau de telefon si detalii despre zona in care locuiesti,programul de lucru al viitoarei bone si salariul oferit.Da,eu mi-as lasa copilul cu ea fara nici un fel de grija,doar ca noi am vrut ca ea sa mearga la cresa decat sa stea cu o bona.(e mai ieftin,la cresa dau 6 lei pe zi,copilul socializeaza cu alti copii,eu lucrez in ture si nu ma pot odihni ziua cand lucrez de noapte daca ea ar fi acasa).

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari