Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dely07's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2013
    Postari in forum
    1

Caut bona urgent

Buna ziua,

Caut bona pentru baitelul meu metis de 1 an si doua luni, merge foarte bine singur, e foarte vorbaret, doresc o persoana careia ii plac copiii si nu ii lasa sa planga, am nevoie doar sa il scoata afara 2 ore pe zi, sa ii dea sa manance (mancare pregatita deja de mine in fiecare dimineata), sa il supravegheze cat doarme (2 ore jumate pe zi) si sa ii faca o baita scurta. NU cer curatenie, calcat, nimic suplimentar.

Floricica Nou Venita Gina27's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2013
    Postari in forum
    1

Bona

Citat Postat de dely07 Vezi mesajul
    Buna ziua,

Caut bona pentru baitelul meu metis de 1 an si doua luni, merge foarte bine singur, e foarte vorbaret, doresc o persoana careia ii plac copiii si nu ii lasa sa planga, am nevoie doar sa il scoata afara 2 ore pe zi, sa ii dea sa manance (mancare pregatita deja de mine in fiecare dimineata), sa il supravegheze cat doarme (2 ore jumate pe zi) si sa ii faca o baita scurta. NU cer curatenie, calcat, nimic suplimentar.
    Buna ziua!Ma numesc Eugenia si am 45 de ani.Imi plac foarte mult copii si mi-ar placea sa am grija de ei.Sunt somera si nu am preferinte de varsta.Pentru mai multe informatii contactati-ma pe mesaj privat.Multumesc.

Floricica Nou Venita lauraholbura's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2013
    Postari in forum
    5
    Ma numesc Laura,am 42 de ani locuiesc an zona Colentina, sant mama a trei copii si am experienta ca Bona de 9 ani.

Floricica Nou Venita ellenaelle14444's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2014
    Postari in forum
    2
    Buna ziua eu stau in sectorul 4 as dori sa va ajut cu baietelul daca mai este valabil anuntul.

Floricica Nou Venita bogdan23's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.11.2008
    Postari in forum
    3
    ce salariu oferiti?si care este programul

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari