Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lucia1980's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2014
    Postari in forum
    2

Caut bona sector 6

Caut bona pentru o fetita de 1 an si 4 luni. Doresc o persoana responsabila,serioasa, cu experienta, recomandari, cu varsta intre 40-57 ani, sanatoasa, Nefumatoare! Ingrijire copil, dat de mancare, gatit mancare copil, pus pe olita, schimbat pampers, copil,scos in parc sau la locul de joaca, diverse jocuri, Caut bona pt un program de 8-10 ore. Ofer un salariu de 1000-1200 lei/ luna negociabil. Mentionez ca locuiesc in sectorul 6, langa Munplast (BILLA), si doresc o persoana din apropiere.

Floricica Nou Venita elena1955's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2014
    Postari in forum
    8
    Buna ziua, daca mai este valabila oferta dv. eu sunt disponibila .

Membru inregistrat la
    09.04.2014
    Postari in forum
    8
    va rog sa-mi spuneti cum as putea sa discutam

Floricica Nou Venita Victoria57's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.04.2014
    Postari in forum
    1
    Buna ziua daca mai este valabila oferta dumneavoastra as dori sa ma contactati telefonic sau sa-mi lasati un numar de telefon. Numarul meu este 0747932440

Membru inregistrat la
    09.04.2014
    Postari in forum
    8
    Buna ziua, daca mai cautati o bona pentru copilul dv. puteti sa va bazati pe ajutorul meu,nu o sa regretati.telefon 0737190100,astept un raspuns.

Membru inregistrat la
    09.04.2014
    Postari in forum
    8
    Citat Postat de lucia1980 Vezi mesajul
    Caut bona pentru o fetita de 1 an si 4 luni. Doresc o persoana responsabila,serioasa, cu experienta, recomandari, cu varsta intre 40-57 ani, sanatoasa, Nefumatoare! Ingrijire copil, dat de mancare, gatit mancare copil, pus pe olita, schimbat pampers, copil,scos in parc sau la locul de joaca, diverse jocuri, Caut bona pt un program de 8-10 ore. Ofer un salariu de 1000-1200 lei/ luna negociabil. Mentionez ca locuiesc in sectorul 6, langa Munplast (BILLA), si doresc o persoana din apropiere.
    Buna ziua, astept sa ma contactati daca mai cautati o bona

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari