Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta cris25's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2009
    Postari in forum
    716

Caut bona pentru Voluntari

Caut bona care sa lucreze la copil 1 an si jumatate in Voluntari. Este cineva interesat sau cunoasteti pe cineva?

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Da, am studii superioare(drept),experienta in domeniul financiar-bancar,constructii si dezvoltari imobiliare, cursuri de ingrijirea copilului, premii pentru "cea mai buna mamica", fac si mancare buna...am un fiu (bunaciune)....nu vreau bani, pentru ca o sa fiu platita cu zambete si chicoteli de printesa mica si scumpa.

Ma calific?

mesajul este un pamflet si trebuie tratat ca atare! (te pup cuscra si pup si noruta Maia)

Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Acum, vorbind serios...daca ai trecut la recrutare online, incerca Bona, babysitter, ingrijire copil, bone

Bafta multa!

Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189

Uitandu-ma la pozele cu bonele de pe site-ul de mai sus pot constata 2 lucruri:

1) au o fata de te sperie si pe tine om mare...emana "bunatate" de fugi nene si parca sunt facute de-o mama toate (hranite bine) nu ca eu as fi manechin

2) au niste poze si niste pozitii in poze de zici ca o sa fie bone in filme xxx

Povestim

Floricica Nou Venita ioana35's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2011
    Postari in forum
    9
    Buna,

Eu am gasit prin Curatenie - Firma de curatenie - Servicii de curatenie - Menajere - Cleaning & Babysitting , am sunat, am facut o programare, d-na Cristina m-a ajutat la interviu cu multe bone din zona Pajura (ca eu acolo locuiesc). N-am platit decat 50 lei ptr interviu. Fiecare bona are un dosar cu toate documentele, au si referinte, iar eu acum sunt f incantata de bona mea, a trecut 1 an si inca n-am probleme. Agentia asta lucreaza calitativ, nu cantitativ, cred ca e cea mai buna din cate am inteles... La referinte, am vazut ca apare recomandata de Amalia Nastase si Maria Marinescu. Incearca si tu, n-ai de unde sa stii pana nu vezi, si nu cheltuiesti pentru inceput decay 50 lei...:)

Ioana

Floricica Nou Venita carmeniliescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    10
    Buna Ana,

Am vazut raspunsul tau... ma bucur ca ai auzit de CautaBona.ro iar ca reactie la ce ai zis despre pozele bonelor de pe site nu iti pot spune decat ca lasam libertatea fiecarei bone de a se prezenta 'asa cum e'.

Pana la urma asta e cel mai important cand iti alegi bona... sa ai de unde alege si sa stii exact cum stau lucrurile. Avem insa si foarte multe doamne care se incadreaza in profilul bonei perfecte, interviuri video si profile psihologice. Evident, in orice padure exista si uscaturi si vom incerca mereu sa tinem cont de feedback ul parintilor pentru a oferi un serviciu cat mai bun :).

Iti multumesc pentru feedback.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari