Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cretulina28's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2007
    Postari in forum
    130

Caut bona pentru Bucuresti

Buna,<br />
    caut bona pentru o fetita de 1 an si un pic.<br />
    noi locuim in zona p-ta muncii, bucuresti, as prefera ca bona sa vina din zona ca sa-i fie mai usor in primul rand ei.<br />
    programul, de L-V, este de aprox 6h/zi insa o sa avem nevoie si de un program lung, adica 10h insa nu stiu exact sa precizez incepand cu ce perioada.<br />
    salariu este negociabil in fct de ce responsabilitati si disponibilitate are bona. <br />
    as prefera o persoana care ori este macar mama unui copil, ori a mai facut munca asta.<br />
    ptr cele interesate si care au nevoie de mai multe detalii va rog sa ma contactati.

Floricica Nou Venita mariamariana2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2009
    Postari in forum
    1
    Buna ziua! As dori sa stiu daca mei este valabil anuntul. Sunt pensionara, am 50 de ani, experienta in domeniu 5 ani. Locuiesc in centru. Am 3 copii. Va rog sa ma contactati la numarul de telefon 0733020046 sau pe adresa de email mariamariana2008@yahoo.com. Va multuesc!

Floricica Nou Venita somnorik's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2008
    Postari in forum
    16
    buna ziua as fi si eu interesata.lucrez ca educatoare,termin psihologia anul acesta si mai fac faculatatea de pedagogie ,lucrez ca educatoare de 1 an.am avut grupe mai multe ...cu copii de varste intre 1 an si 3 luni (cei mai mici)pana la 5 anisori.as fi interesata.locuiesc in zona teiul doamnei

Floricica Nou Venita danutzanele's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2009
    Postari in forum
    7
    ma numesc elena daniela,am 21 de ani,sunt primul an la facultate si imi doresc sa ofer servii ca bona.am avut grija de nepotelul meu pn la varsta de 6 ani,am crescut copii vecinilor si am fost hostess la mcdonald's,unde ma jucam cu copii si organizam zile onomastice prichindeiilor.nu fumez,stiu sa fac mancare,fac si menaj,scot copilul la plimbare,si altceva daca ma pricep.sunt calma,imi plac foarte mult copii,si desi nu am decat 21 de ani,care nu cred ca ar fi vreo problema pt ca sunt de parere ca nu trebuie neaparat sa ai 40-50 de ani pt a avea grija de un copilas,pt ca la varsta aia nu prea mai ai chef de copii si stai cu ei doar pt bani,in schimb o persoana mai tanara are mai multa energie,si tre' sa se puna in mintea copilului(la asta ma refer la mine).nu zic ca eu nu lucrez pt bani dar imi fcae si mare placere sa stau cu copilasii,iar despre salariu nu prea stiu ce sa zic.cred ca ar fi ceva intre 30-40 de ron pe zi sau 700-800 pe luna daca lucrez de luni pana vineri,ma gandesc si la banii de drum pe care ii dau venind pn acasa la dumneavoastra.nu conteaza varsta copilului,2-3 copii maxim,nu cred ca fac fata la mai multi.daca am reusit sa va conving si aveti nevoie de o bona contactati-ma la nr de tel 0762498298 sau danutzanele25@yahoo.com

Floricica Nou Venita monica-mamica's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2009
    Postari in forum
    1
    Buna,

Sunt interesata de acest anunt. Cum putem lua legatura?

Multumesc,
    Monica

Floricica Avansata crocodil's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2008
    Postari in forum
    1.352
    Buna,
    Stie cineva cum pot gasi o bona serioasa si de incredere? Sora mea are nevoie din septembrie ,pe termen lung pt. 2 copii de gradi. in Buc sect 3 zona Mall Vitan. Programul normal e l-v intre ora 13:00 si 18:00 Daca stiti pe cineva serios puteti sa-i dati adresa de mail florenta.bran@yahoo.com

Floricica Nou Venita lilica1990's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2009
    Postari in forum
    15
    buna,eu va sfatuiesc sa m aganditi anainte sa va luati o bona si daca chiar vreti o dadaca care sa stea mai mult decat voi cu bb vostru asigurativa ca e o persoana care o cunoasteti.sper ca sunteti constiente de ce se poate antampla nam nimik cu nimeni ansa am =vazut la stiri cum se comporta cu bb bonele

Floricica Nou Venita carmeniliescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    10
    Va recomand si site-ul CautaBona.ro - un site pentru bone si mamici, unde va puteti gasi foarte usor atat bona cat si un job de babysitter.

Floricica Nou Venita gina bratu's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2005
    Postari in forum
    2
    Buna!Ma numesc Viorica,am 49 ani si doresc sa ingrijesc un copil.Nefumatoare,disponibila 10-12 ore/zi.Am si eu doi copii:fata-18 ani si baiat-16 ani.Are cineva nevoie de o bona?0766317870 sau 0216442826.Multumesc frumos.

Floricica Nou Venita lenke's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2009
    Postari in forum
    9
    Buna !Ma numesc Lenke,din Brasovam 42 de ani,casnica,cu doi copii,fire vesela,curata,responsabila,nivel studii Liceu,i-mi ofer serviciile pentru ingrijire copil incepand cu data de 15 septembrie2010.Pana atunci am grija de ofetita care va merge la gradi.Lenke67@yahoo.com 0368/442831; 0752086940

Floricica Nou Venita colette's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2007
    Postari in forum
    86

Exclamatie Caut bona urgent

Persoana serioasa, curata si sanatoasa, varsta 35-55 ani, pt ingrijire copil 1 an si 10 luni, plus menaj usor si calcat. Program 7-14, de luni pana vineri.
    Locuiesc in Baba Novac (sector 3).
    Ofer 800 ron + transport (daca este cazul).

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari