Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cricut's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2012
    Postari in forum
    2

Caut bona part time

Caut bona part time pentru o fetiță de un an si cinci luni pentru 2-3 ore pe zi, interval orar 17- 19. De luat copilul de la cresa si de avut grija de el pana ajung părinții acasa. Căutăm o persoana serioasa, responsabila si prietenoasa. Zona militari. Salariul 300 lei/luna.
    0745487441
    Modificata de cricut; 25.09.2014 la 14:01:26.

Floricica Nou Venita CRISTINA3's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2014
    Postari in forum
    1
    Buna ziua! Ma numesc Rasura Cristina Antoaneta si sunt o domnisoara in varsta de 19 ani. Sunt o persoana care se adapteaza usor, sunt amabila, optimista, vesela, responsabila, organizata, sociabila, ingaduitoare, harnica, de incredere si atenta la detalii. Va aduc la cunostinta ca am experienta cu copiii si imi face o adevarata placere sa lucrez cu acestia. Spre exemple, chiar vara aceasta am colaborat cu Primaria Municipiului Bucuresti si am facut voluntariat in cadrul activitatilor sustinute de PROEDUS, avand functia de coordonator de grup (avand in grija 9 copii cu varste cuprinse intre 7-12 ani). As fi interesata de oferta dumneavoastra si in speranta unei colaborari viitoare astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra. Va doresc o zi minunata!

Floricica Nou Venita biancamircea's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2014
    Postari in forum
    1
    Buna ziua, sunt educatoare in zona Militari si stau in zona Militari, si imi caut un al doilea job, eu lucrez 1 zi pana la 13:30 , 1 zi pana la 18:30, daca credeti ca este ok pentru dvs, eu as dori sa colaboram.Nr meu de tel 0722637623

Floricica Nou Venita cricut's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2012
    Postari in forum
    2
    Buna! Daca mai e valabilă oferta si daca mai sunteti va rog sa mă contactati la numărul de telefon afisat in mesaj. Multumesc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari