Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita aniliza's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2013
    Postari in forum
    3

Caut bona in militari

Caut bona in militari pentru fetita mea de 1 an si 6 luni, program de 10 ore pe zi de luni pana vineri. Va rog, imi puteti recomanda pe cineva de incredere?

Floricica Nou Venita margot1's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2013
    Postari in forum
    2
    Buna ziua,
    Ma numesc Marioara Neagoe sunt din Bucuresti si locuiesc in Bucuresti sectorul 1, ma intereseaza oferta dumneavoastra pentru angajare, daca doriti sa discutam despre o eventuala colaborare, numarul meu de telefon este 0762320353, sau pe mail, pe aceasta adresa. In prezent lucrez ca bona dar datorita faptului ca, familia si micutul de care am grija locuiesc in afara orasului fac zilnic un fel de naveta ma vad in situatia de am cauta un alt job in oras. Imi gasiti profilul si pe site-ul Bona, babysitter, ingrijire copil, bone

Multumesc
    O zi buna

Floricica Nou Venita elena.tanasem's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2013
    Postari in forum
    3
    Buna ziua,

Si eu sunt in cautarea unei bone in zona Militari (veteranilor) pentru 2 copiii, de 1,4 ani si 7 ani (care pana la 12 este la scoala deci va sta jumatate din timp cu bona).

Floricica Nou Venita margot1's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2013
    Postari in forum
    2
    Aniliza
    Te rog suna-ma, te-am sunat eu de pe fixul de acasa dar nu imi raspunzi, sau trimite-mi un mesaj pe mail.
    Mersi :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari