Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta nasturel's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156

caut bona

buna ziua,

sunt din bucuresti si caut bona ptr un baiatel de 2 ani si jumatate.
    rog persoanale interesate sa ma contacteze pentru mai multe detalii.

multumesc

Floricica Nou Venita carmen43's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2012
    Postari in forum
    1
    buna seara, sunt interesata de un job.ca bona daca mai este de actualitate poate discutam despre detalii .multumesc !

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    Citat Postat de carmen43 Vezi mesajul
    buna seara, sunt interesata de un job.ca bona daca mai este de actualitate poate discutam despre detalii .multumesc !

anuntul este inca de actualitate. va rog sa ma contactati pe adresa de e-mail dulapiorulluinasturel@yahoo.com

Floricica Nou Venita Diana92's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2012
    Postari in forum
    2
    Buna seara!Imi caut de lucuru in domeniu,asa ca sunt interesata.Daca si dvs vreti sa ma cunoasteti,acesta este idul meu de messenger: DIYANNA_DIYA.La revedere!

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    deocamdata nu mai caut bona. stau eu acasa cu cei mici. e posibil sa-mi trebuiasca iar bona incepand cu aprilie 2013.

Floricica Avansata oanamylove's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2011
    Postari in forum
    1.399
    Buna ziua. Si eu caut o bona in zona Iancului. Daca este cineva interesat sau aveti ceva recomandari imi puteti trimite mesaj pe privat. Fetita are 1 an imediat si programul ar fi de dimineata la 6 pana pe la 13-14.

Floricica Nou Venita cristina_sarov83's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2008
    Postari in forum
    4

buna seara

Sunt interesata de anunt daca mai este valabil. Locuiesc in Iancului pe Sachelarie Visarion visavi de fosta fabrica Metalurgica. Pt mai multe detalii va trimit nr de tel pe privat.
    Modificata de cristina_sarov83; 11.09.2012 la 19:59:33.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari