Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita CorinaRolanda's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2011
    Postari in forum
    1

Zambitor Bona puiutului meu e libera

Buna seara dragi mamici, pana acum nu am mai postat nimic pe acest site...acum o fac de dragul bonei copilului mei...a venit timpul sa ne despartim de ea..mai exact de serviciile ei ca bona...asadar, daca cineva are nevoie de o bona care mi-a crescut practic copilul de la varsta de aproape un an, la rasfatat si la iubit ca pe propriul ei copil.. va rog sa ma contactati....garantez pentru aceasta doamna....Urez tuturor o seara placuta si multa sanatate.

Floricica Nou Venita mari_r's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2012
    Postari in forum
    1

caut bona

as dori eu detalii. Am un baietel de 2 ani si locuim in zona baba novac-parc IOR. Multumesc

Floricica Nou Venita cicigratioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2010
    Postari in forum
    4
    si eu caut bona, zona militari, se poate detalii? multumesc

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    `Nu stiu altii cum sunt, dar eu, cand ma gandesc...` (Ion Creanga) si acum continui cu vorbele si ideile mele, deci,... dar, gandindu-ma la copiii mei, nu i-as incredinta vreodata, nici macar pt o clipa unei persoane necunoscute mie.Punct.Chiar daca vine cu o recomandare de la o persoana necunoscuta mie, sotului sau rudelor mele.Pai, sa vina o necunoscuta la mine sa-mi spuna: uite, stiu pe cineva, o femeie de incredere, cinstita, etc., sa stea cu copiii tai, ca bona.Nici vorba!Ei, altfel ar sta lucrurile daca recomandarea ar veni de la o persoana apropiata, cunoscuta de mine.
    Deci, cu tot respectul, nu am incredere, mai ales ca persoana are o singura postare aici, pe Forum, iar cele care au raspuns au si ele una-doua postari.

Aurelia
    Guest
    Citat Postat de mari_r Vezi mesajul
    as dori eu detalii. Am un baietel de 2 ani si locuim in zona baba novac-parc IOR. Multumesc
    Daca anuntul mai este de actualitate a-si dori sa stam de vorba. Ma numesc Aurelia , am 54 ani si am mai lucrat cu copii de la 1an si 4 luni la 7 ani. Locuiesct in zona Titan . Id meu micutamo2009@yahoo.com

Floricica Nou Venita claudianaghi's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.10.2011
    Postari in forum
    2
    Buna,

Sti cumva bona puiutului mai este libera, am si eu un puiut care va avea nevoie de bona peste o luna cind incep serviciul.
    Modificata de claudianaghi; 02.12.2012 la 11:34:05.

Floricica Nou Venita isrea2's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2012
    Postari in forum
    3
    Buna Corina,

Mai e valabil postul acesta?

Multumesc,
    Oana

Moderator Floricica Senior Musette's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    4.642
    Oare de ce toate persoanele care raspund acestui topic au doar 1-2 postari in forum????

Eu cred ca bona este chiar persoana in cauza! Si de asemenea tot ea isi da raspuns prin intermediul altor "utilizatori" inregistrati de catre ea in zile diferite....!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Pai nu vezi cum e? Intreaba daca mai e valabil anuntul, dar in el nici macar nu se mentioneaza in ce oras e bona.
    Asta e in loc de "up"

AgentieBoneBucuresti
    Guest
    Citat Postat de mari_r Vezi mesajul
    Va recomand : https://sites.google.com/site/agentiebone/

AgentieBoneBucuresti
    Guest

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari