Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita kikimik1's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26

Bona pentru un baietel de 11 luni

caut si eu o bona pentru baietelul meu. trebuie sa ma intorc la serviciu intr-o luna si nu gasesc prin recomandari pe nimeni liber. poate cunoasteti pe cineva pe care puteti recomanda. locuiesc in zona piata galati si am nevoie de o persoana serioasa, nefumatoare, cu experienta in cresterea copiilor mici pentru perioada cit sunt la munca. multumesc anticipat. catalina

Floricica Nou Venita andreeae's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2013
    Postari in forum
    3

pt bona

Citat Postat de kikimik1 Vezi mesajul
    caut si eu o bona pentru baietelul meu. trebuie sa ma intorc la serviciu intr-o luna si nu gasesc prin recomandari pe nimeni liber. poate cunoasteti pe cineva pe care puteti recomanda. locuiesc in zona piata galati si am nevoie de o persoana serioasa, nefumatoare, cu experienta in cresterea copiilor mici pentru perioada cit sunt la munca. multumesc anticipat. catalina
    buna ziua,
    Ma numesc Andreea Emanoil. am experienta ca bona mai bine de 3 ani,
    daca anuntul mai este valabil, ma puteti contacta si va pot pune la dspozitie toate informatiile necesare!
    va multumesc!

Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26
    Citat Postat de andreeae Vezi mesajul
    buna ziua,
    daca anuntul mai este valabil, ma puteti contacta si va pot pune la dspozitie toate informatiile necesare!
    va multumesc!
    desigur. contactati-ma ca sa putem intra in legatura si vorbim apoi la telefon.

Floricica Nou Venita maria.catalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2013
    Postari in forum
    2

buna ziua

Citat Postat de kikimik1 Vezi mesajul
    ma numesc Doina,am 57 de ani am o experienta de 8 ani ca bona,sunt o femeie curata,iubitoare de copii,vesela,sociabila,nefumatoare.daca anuntul mai este valabil ma puteti contacta.

Membru inregistrat la
    19.08.2005
    Postari in forum
    26
    buna andreea,

daca mai esti disponibila da un semn de viata te rog. am nevoie urgent de bona pt cel mic si vreau sa ne vedem. contacteaza-ma te rog.

Floricica Nou Venita amma.lia's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2013
    Postari in forum
    3
    In cazul in care acest anunt mai este valabil,lasa-mi un mesaj.multumesc.

Floricica Nou Venita lauraholbura's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2013
    Postari in forum
    5
    Sunt interesata de acest anunt.

Floricica Nou Venita Robitu.Claudia980's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2013
    Postari in forum
    1
    Daca mai este valabil,ma puteti contacta.
    Modificata de littleprincess; 02.08.2013 la 08:33:57.

Floricica Nou Venita michutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.09.2013
    Postari in forum
    3

Doamna, 53 ani, serioasa si mare iubitoare de copii

Doamna, 53 ani, serioasa si mare iubitoare de copii

Buna ziua,

Daca mai este de actualitate anuntul, sunt interesata de ingrijirea unui copil,in regimul stabilit de dumneavoastra.
    Am 53 ani, sunt mama unui baiat de 31 de ani, casatorit, sunt responsabila, serioasa si mare iubitoare de copii.
    In prezent lucrez de acasa - tin contabilitatea unor firme mici.
    Sunt iubitoare de animale si natura.
    Astept raspunsul dumneavoastra, indiferent de situatie.

Floricica Nou Venita anca012003's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2011
    Postari in forum
    4
    Citat Postat de andreeae Vezi mesajul
    buna ziua,
    va multumesc!

Am avut-o bona pe aceasta fata, 5 luni. S-a dovedit a fi o hoata, mi-a furat din casa si apoi a disparut fara urma. Nu are pic de inima in ea, nu se gandeste la copilasi, se gandeste doar la cum sa ii fie ei bine. Sper sa nu o mai pateasca si altii ca mine! Daca sunteti interesati de recomandarea ei, va stau la dispozitie. Si va sfatuiesc sa cereti cazier si sa va interesati de persoana pe care o lasati sa va creasca copiii, chiar daca va ofera incredere si sunteti siguri ca este persoana potrivita, va sfatuiesc sa o analizati bine. Eu nu am facut asa si din pacate imi pare rau.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari