Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice laura_adi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    341

Bona pentru bebele meu

BUNA MAMICI,
    de vreo cateva saptamani cautam o bona pt bebele nostru si nu numai,sa ma ajute un pic si cu casa.
    sotul meu va pleca de curand din nou in afara (asta include munca lui)-odata cu noul an.sau prezentat mai multe doamne dar nu stiu la care sa ma decid totusi,pt ca toate par fffff cuviincioase dar nu toate sunt si real bine-intentionate.am auzit atatea "povesti" cu bone ca-mi fc in minte regii horor.
    am apelat la 2 agentii iar eu voi fii mereu cu ea,u plec nicaieri,doar sa ma mai insoteasca la salon -atunci cand am cliente.
    si totusi nu stiu cum sa ma decid-ca o sa incep si munca(salon privat de coafor),si mai si alaptez.

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    nu inteleg de ce-ti faci atatea probleme din moment ce vei fi si tu acasa cu ea. sigur ea nu poate sa te inlocuiasca si nici sa alapteze in locul tau dar iti va face viata mai usoara. daca nu-ti place o schimbi. bonele prin cunostinte sunt cele mai de incredere, adica sa fie recomandata de o cunostinta. eu pe criteriul asta am mers, nici nu bagi un strain in casa si nici nu mai platesti comisionul la agentie. eu am avut mult noroc, e o bona fara experienta insa e calda si dragastoasa. din ianuarie incepe treaba insa am incredere in ea ca e serioasa si corecta. multa bafta in alegerea bonei potrivite!

mada_lyna
    Guest
    eu una as fi f atenta la cum se poarta cu bb in lipsa mea, chiar si atunci cand merg la toaleta. propabil, in timp, o sa o mai lasi cu bb cand mergi tu la piata sau etc si trebuie sa fi tu impacata ca e ok femeia.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari