Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristi.nutza92's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2012
    Postari in forum
    2

Bona pentru bebe

Ce bona recomandati- romanca sau straina? Eu pot sa si o tin la mine, ca am casa mare, dar cum va descurcati cu ele toata ziua? Nasc peste cateva saptamani si sa vad cum ma descurc...

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    tu unde locuiesti? de ce pui problema de romanca sau straina? eu sunt clar si total pentru romanca. in primul rand sunt mai curate si mai atente, au mai multa responsabilitate. eu am cautat destul de mult si am schimbat 3 pana m-am oprit. dar cea pe care am avut-o aproape un an a fost extraordinara. fetita mea si acum o iubeste mult, vorbeste cu ea la telefon, ne viziteaza si o vizitam de cate ori avem ocazia. ce sa spun, a fost ca a doua mama pentru Maria. cat despre a doua intrebare, depinde de tine. daca ai nevoie de mai mult ajutor decat orele in care esti tu la munca sau vrei sa te odihnesti, e ok sa ai si interna (eu personal nu suport ideea). si inca un lucru: pe cat posibil, nu du copilul la bona acasa, ea trebuie sa vina la tine, e mult mai bine si mai sigur pentru copil.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari