16 ani, invat in Colegiul National Iulia Hasdeu.Am destula experienta cu copiii de la varsta de 2-3 ani pana la 7-8.Am facut cursuri de pedagog cu ajutorul unor traineri cu experienta,cursuri la care am fost inscrisa in vara acestui an.Fac voluntariat la Asociatia Manieres unde am avut un proiect care se rezuma la a ne juca cu copiii de la orfelinate sau cu cei defavorizati.Sunt o fire calma,rabdatoare,imi place foarte mult sa imi petrec timpul cu copiii deoarece am avut grija de sora mea care are varsta de 10 ani si de verisorul meu in varsta de 7 ani(de care am avut grija inca de la varsta de 3 ani),pot face si menaj,pot lua si duce copilul la scoala/cresa/gradinita,pot ajuta copilul la teme,il pot invata sa numere sau cuvinte uzuale in limba spaniola sau limba engleza (in functie de varsta) deoarece in curand imi voi lua diploma care va atesta faptul ca sunt vorbitor specializat in limba spaniola si engleza. Daca doriti sa ma contactati va rog trimiteti mi un mesaj care sa includa si nr ul dumneavoastra,va voi contacta de indata ce primesc mesajul, de pe telefonul unuia dintre parinti. Sunt fumatoare insa nu fumez de fata cu copiii sau in timpul programului.