Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alinabarbu's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2009
    Postari in forum
    2

Am nevoie de bona in Constanta

Buna ziua, ma numesc Alina Barbu si sunt mamica unui prichindel de 1 anisor si 8 luni.Sunt din Constanta si vreau sa cer ajutorul mamicilor care imi pot recomanda o bona.Am o experienta neplacuta cu primele 2 bone, iar acum am ramas fara.Noi suntem parinti care merg la serviciu, avem program fix si nu vream sa dam baietelul la cresa pana la 3 anisori.Daca cunoasteti pe cineva care are experienta, va rog sa imi scrieti.Suntem o familie serioasa si cerem acelasi lucru in schimb.Apropos, cam cat se mai platesc bonele in ziua de azi? Ma gandesc ca poate nu oferim noi indeajuns, dar nici nu cerem menaj sau sa faca mancare.ASTEPT MESAJELE DUMNEAVOASTRA, DRAGI MAMICI.

Floricica Nou Venita danutzanele's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2009
    Postari in forum
    7
    buna dimineata.ma numesc elena daniela,am 21 de ani,sunt primul an la facultate si imi doresc sa ofer servii ca bona.am avut grija de nepotelul meu pn la varsta de 6 ani,am crescut copii vecinilor si am fost hostess la mcdonald's,unde ma jucam cu copii si organizam zile onomastice prichindeiilor.nu fumez,stiu sa fac mancare,fac si menaj,scot copilul la plimbare,si altceva daca ma pricep.sunt calma,imi plac foarte mult copii,si desi nu am decat 21 de ani,care nu cred ca ar fi vreo problema pt ca sunt de parere ca nu trebuie neaparat sa ai 40-50 de ani pt a avea grija de un copilas,pt ca la varsta aia nu prea mai ai chef de copii si stai cu ei doar pt bani,in schimb o persoana mai tanara are mai multa energie,si tre' sa se puna in mintea copilului(la asta ma refer la mine).nu zic ca eu nu lucrez pt bani dar imi fcae si mare placere sa stau cu copilasii,iar despre salariu nu prea stiu ce sa zic.cred ca ar fi ceva intre 30-40 de ron pe zi sau 700-800 pe luna daca lucrez de luni pana vineri,ma gandesc si la banii de drum pe care ii dau venind pn acasa la dumneavoastra.nu conteaza varsta copilului,2-3 copii maxim,nu cred ca fac fata la mai multi.daca am reusit sa va conving si aveti nevoie de o bona contactati-ma la nr de tel 0762498298 sau danutzanele25@yahoo.com

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari