Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cry21's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.12.2012
    Postari in forum
    1

Caut Bona zona Parc IOR

Buna fetelor,

Sunt in cautarea unei bone pentru fetita mea care implineste 1 an in ianuarie. Program luni-vineri 10h/zi. Caut o persoana iubitoare de copii, rabdatoare,atenta de care sper sa se ataseze bebita mea(care este oricum extrem de sociabila). Ma intereseaza strict ingrijirea ei, fara alte responsabilitati, dar in acelasi timp o colaborare pe termen lung.
    Aveti vreo recomandare pentru mine???

Floricica Nou Venita andreeae's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2013
    Postari in forum
    3
    Citat Postat de cry21 Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Sunt in cautarea unei bone pentru fetita mea care implineste 1 an in ianuarie. Program luni-vineri 10h/zi. Caut o persoana iubitoare de copii, rabdatoare,atenta de care sper sa se ataseze bebita mea(care este oricum extrem de sociabila). Ma intereseaza strict ingrijirea ei, fara alte responsabilitati, dar in acelasi timp o colaborare pe termen lung.
    Aveti vreo recomandare pentru mine???

buna ziua,
    mai ese valabil anuntul dvs?
    daca mai sunteti interesata mi-ar face placere sa ma contactati, si asa va pot pune la dispozitie tot ce este necesar inclusiv recomandari.
    va multumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari